Kang Han-na je tlustá a ošklivá dívka, která zpívá schovaná v zákulisí za populární a krásnou zpěvačku Ammy. Sice není atraktivní, ale za to umí krásně zpívat, což právě Ammy chybí. Han-na je bezhlavě zamilovaná do Sang-juna, slavného manažera, který si nevšímá její ošklivosti a je na ní milý. Když Han-na uslyší jak o ní Sang-jun nehezky mluví, nemá další důvod proč déle žít tlustá a ošklivá tak zajde za plastických chirurgem aby jí od od hlavy po palce u nohou předělal v krásnou dívku. Chirurg po přinucení souhlasí a provádí na jejím těle spoustu operací. Han-na je nezvěstná po dlouhou dobu. Když jsou všechny operace hotové, vidá se na konkurz zpěvačky, která je hledána právě místo jí samotné. Han-na z novou vizáží, se představí jako Jenny a manažer Sang-jun jí hned příjme a vytvoří jí velkou kariéru a popularitu... Zjistí někdo pravou totožnost Janny? Povede se jí její vysněná velká kariéra? Nebo snad skončí v náručí jejího milovaného Sang-juna? (Káronoš)

Zíza

Skoro jako by mě tvůrci znali - všeho moc škodí a minulost nesmažeš. Tím chci říct následující: hrdinka je sice nešikovná a v určitých chvílích jí to moc nemyslí, ale není blbá; na to, jaká byla, když byla o pár kilo těžší, nezapomněla, hezky to v ní hnilo dál ( viz kamarádka je víc než nějaká šou). *Může obsáhnout menší spoiler!* Zpívalo jí to dobře. Konec je na půl Hollywoodský - no a co, že jsi měla asi tisíc plastických operací... přesto to není úplně ten konec, který byste mohli očekávat a které některé romantické dušičky budou vyžadovat (ačkoliv kdo ví). *Endo* Ona byla sympatická, on taky. Sladké 4* :-) ()

terunka003

Vtipné, romantické, nápadité, hezké, milé × hlavní představitelka byla možná až moc "něžná". Začátek trochu připomínal Zpívání v dešti, po plastické operaci to ovšem byl zcela jiný film. Zpívalo se krásně, pejsek byl taky dobrý, tatínek roztomilý. Jen ten konec! Bylo tam moc pláče, moc něžnosti, moc nevinnosti. Ale i tak jsem se skvěle bavila. Film, který pobaví, potěší, dojme. ..stejně si myslím, že Han-na byla sympatičtější.. ()

tombac

Škoda, že jsem se nenarodil v Jižní Koreji, to bych měl facelifting už dávno za sebou... Ale kam se hrabou všechny plastické operace světa na zkrášlení naši hrdinky otylky. Zlato v hrdle, k tomu vizáž anděla a zamilované davy jí rázem budou líbat nožky. A co na to její vyvolený frajer? Není divu, že 200 Pounds Beauty slaví ve své domovině velký úspěch. Má víceméně vše, co má správná jihokorejská romantická komedie mít, včetně pomalých sladkobolných songů, vygradovaného finále a fungující chemie mezi ústřední dvojicí. Navrch přidává perfektně zrežírované pódiové divadlo a několik chytlavých vypalovaček (Kingova klasika u mě jasně vede). A hrdinka je elegance a krása sama... ()

Ivuse

Největší dojem z tohoto počinu je jednoznačně Ave Maria, Kim A-Joong má nádherný hlas, navíc je velmi sympatická. Její povaha mě nejednou rozesmála, je roztomile nesmělá a překrásně citlivá. Navíc se zde objevují dva skvosty starší herecké generace (Sung Dong Il, Lee Han Wie), které prostě zbožňuju :-) Za mě jednoznačně ANO. ()

Jirka_Šč

Když jsem 200 Pounds Beauty viděl poprvé u May na bazaru, dal jsem to do seznamu věcí, co chci. Pak jsem seznam redukoval a zredukoval zrovna o toto DVD. Napodruhé jsem si film zařadil do interního seznamu, co se mi asi nebude líbit. Při třetí objednávce jsem si od May nechal poradit a doporučit. Super! Děkuju! Film o tlusté a ošklivé dívce s krásným hlasem, která podstoupí plastickou operaci, aby se po roce objevila jako někdo jiný, a přihlásila se na konkurz na místo "jí samé", totiž nedisponuje jen super hereckými výkony a technickým provedením, ale hlavně nestupidním a ne zrovna předvídatelným příběhem. Nenapadá mě žánrově porovnatelný počin, který by se mi líbil víc. Slzy mě netekly, ale ruku na čele a lehce pootevřená ústa jsem v jednu chvíli měl :). ■ Ave Maria! ()

• Filmový snímek, který v době svého vydání trhal na domácím území návštěvní rekordy, pracuje s motivy japonské mangy 'Kannasan Daiseikou Desu!', jejíž autorkou je atraktivní japonská manga spisovatelka Yumiko Suzuki. V Japonsku její původní serializace probíhala díky komiksovému časopisu Kiss už v roce 1997. Od té doby se jí dostalo dvou filmových zpracování, kdy tím druhým je japonský filmový snímek Kanna's Big Success! z roku 2009. Průvodní skladbou celého filmu je slavná skladba 'Maria'. Jejími původními autory jsou členové slavné americké rockové skupiny Blondie. Pro filmové potřeby skladbu ale přezpívala samotná herečka a zpěvačka Ah-joong Kim, která se mimochodem sama podílela na většině skladeb z oficiálního filmového soundtracku. Na soundtracku se nachází také skladba '튜울립' jihokorejské skupiny Loveholic. Jedná se o moderní rockovou skupinu, v jejíchž řadách působí dokonce i samotný filmový hudební skladatel Jae-hak Lee. (Conspi)