Rachel (Lindsay Lohan) je typický rebelující teenager. Křičí, vzteká se, pije alkohol a je nekontrolovatelná. Poté, co způsobí dopravní nehodu a pohár trpělivosti přeteče, to její matka Lilly (Felicity Huffman) nevydrží a vezme ji do domu své panovačné matky Georgie (Jane Fonda), i když si sama slibovala, že do něj už nikdy nevkročí. Georgia vždycky určovala pravidla, její dcera Lilly jimi trpěla a vnučka Rachel je začala porušovat... (oficiálny text distribútora)

Sofia

Až na ňoumovitého Mormona a zvířecí pacienty místního veterináře mi byly všechny postaveny tak nesympatické, že bych jim s chutí dala pár facek. Téma zneužívání mi přišlo ztvárněné docela zlehčeně, ale jinak z toho Marshall vydoloval co se dalo a výsledkem je průměrná komedie o problémech tří různých generací, kterou ocení spíše ženská část publika. ()

HappySmile

Tento snímek se snaží zkombinovat teenagerskou komedii a drama o zneužívání dětí v rodině. Z kombinace takovýchto dvou různých žánrů často vzniká rozpačitý film, kde divák neví, co si o tom má myslet a do jaké kategorie snímek zařadit. Tady se to spojení ovšem podařilo, a to hlavně díky silným ženským hrdinkám, které jejich hlavní představitelky předvedly opravdu na jedničku. ()

01Zuzana10

3 a pol *. Trochu vážna "romantická komédia" s dostatočným množstvom problémov. Nesadli mi. Ani zápletkou ani charaktermi postáv. Rachel nechutne sebavedomá, tomu chalaniskovi nemôžem uveriť ani slovko o nevinnosti dušičky, predstava zvráteného otca mi príde odporná, nuž nemala som sa čoho chytiť. Dlhé, nudné. Žial, proste ma nezaujali, nechce sa mi hľadať niečo pozitívne. ()

Boss321

Na Lindsay Lohan mám názor, že kdyby konečně zanechala drog, chlastu, nočních jízd po městě v podroušeném stavu a začala se věnovat své herecké kariéře, protože talent bezpochyby má, tak by z ní jednou byla velmi dobrá herečka, obsazovaná do kvalitnějších vícerozpočtových filmů. Po shlédnutí této romantické komedie na téma babička, matka a dcera a všichni se vzájemně nenávidí, které jsme už viděli několikrát někde v lepším, někde v horším provedení, jsem byl mile potěšen a i když jsem nečekal žádný zázrak, tak se mi to velice líbilo. Zkrátka se jedná o obyčejný oddychový filmeček, kterému by místo současných 110 minut neškodilo sestříhání na nějakých 90, protože ke konci už to místy začalo nudit. Ale i tak musím dát čtyři hvězdičky, také za výkon Jane Fondy, která babičku Lindsay zahrála skvěle. ()

maverick10

Precizne zahrany kousek radoby inteligentni a rozmazlene kurvy v podani L.Lohan me privadi na myslenku ze tu holku to musel naucit sam zivot. Kdyz jsem usedal do pohodlne vyhrate sesle a chystal se skouknout tento, na prvni pohled, komedialne romanticky opus me myslenky zaplavovaly takove chmurne snimky jako napr.Denik B.Jonesove a jine romanticke nakysle sladarny. Nicmene po shlednuti jsem byl rad ze se ony chmurne myslenky vytratili a ja shledl spise nez komedialni romantiku, takove odlehcenejsi drama, na pozadi s jakymsi romantickym nadechem. A to je lepsi nez jsem cekal. ()

• Felicity Huffman se tak vžila do své role Lilly, že při hádce s Carym Elwesem (Arnold) doopravdy rozbila přední sklo auta. (HappySmile)
  • Lindsay Lohan (Rachel) obdržela během natáčení od studia výstražný dopis týkající se nedostatku její profesionality. Byla jí v něm vytýkána nezdvořilost, nezodpovědnost a neprofesionalita. Její způsoby byly označeny za chování rozmazleného dítěte, které ohrozilo kvalitu snímku, a pokud by v takovémto chování, které zdržovalo natáčení, pokračovala, hrozilo jí studio žalobou. (HappySmile)
  • V čase 1:11:15 vidíme, že má Lilly (Felicity Huffman) kabelku na pravém rameni. V dalším záběru však na rameni žádnou kabelku nemá. V čase 1:11:30 kabelku na rameni opět má. (Iveet)