Justin Schumacher (ALEXANDER CALVERT) je malý chlapec, ktorý sa už od malička vášnivo venuje breakdanceu. Pri jednom tanečnom súboji, nešťastne spadne z pódia a upadne do kómy. Celé roky leží bez známky života, ale zrazu – po dvadsiatich rokoch – sa Justin (JAMIE KENNEDY) preberie. Pre jeho okolie i jeho samého je to kruté, pretože v dospelom tele prebýva duša malého dieťaťa. Jeho rodičia Marty a Sylvia (CHRISTOPHER McDONALD, DEBRA JO RUPPOVÁ) sa ocitli vo veľkých dlhoch, aby uhradili jeho liečbu. Justin sa preto rozhodne získať peniaze, a tak sa vráti k jedinému, čo ovláda – k tancu. Dá dohromady niekdajšiu partiu a začnú opäť tvrdo trénovať. Veď na blížiacej sa tanečnej súťaži môžu vyhrať až 100-tisíc dolárov... (oficiálny text distribútora)

asader

To je film jak pro blbce,už od začátku sem si řikal,že jestli to vyhrajou tak je to pěkně trapný,bezdomovec je tam pochčije a vyhráli.Trapárna největší!A v tom finále tam předvedou takovou dobrou sestavu a on tam udělá 2 salta a vyhráli.Ale David Hasselhoff a vystoupení ostatních skupin to zachránili a občas sem se i zasmál,takže slabý 2 hvězdičky.3/10. ()

Campbell

Nevím co kdo čekal, ale já se bavil dobře. Kennedymu role sedla a i když to někdy byly až trapné či dětské tak jsem byl prostě spokojenej, jen ta hudba to bylo něco šíleného. Vtipy jsou laciné stejně jako samotný scénář který by vymyslel snad každej. Tvůrci by ale asi potřebovaly lepšího choerografa, protože styl tance jsem bud nepochopil, nebo byl prostě špatnej. ()

ThomasCrown

Prvých 20 minút sľubovalo skvelý zážitok. Je nabitý vtipom ako sa len dá a scény, keď sa hlavný hrdina snaží opäť vrátiť do života pri práci okolo domu nemajú chybu. Potom sa však niečo zmení, neviem či scenáristom došli nápady už na prvých stránkach, ale z filmu sa stáva presná kópia šedého priemeru, ktorú aspoň na chvíľu pozdvyhne Michael Knight s KITT-om. Michael "Lex" Rosenbaum v opäť zápornej role poteší, ale to je tak všetko. Hodnotenie dávam viac menej za skvelý začiatok. ()

DaveSmith

Abych byl fér, tak nebudu hodnotit. Po dvaceti minutách jsem to znechucenej vypnul. Vim, že byl hlavní "hrdina" 20 let v komatu. Ale jako dítě byl docela normální, někdo by řekl, že i docela frajer, tak proč se teď v dospělosti tváří jako retard. Zatím jednoznačně odpad. Třeba se někdy hodně přemůžu a dokoukám, abych mohl s čistým svědomím hodnotit. Edit: Tak jsem s vypětím všech sil dokoukal. Ono je těžký sledovat film, kde jsou klaďas i záporák ůplný "retardi". Přesto se objevila pasáž, kdy jsem se docela bavil. Jenže nakonec zazvonil zvonec a já z toho zmatlanýho závěru málem zvracel duhu. Nic proti happy endům, ale co je moc...Zkrátka nic se nemá přehánět. ()

ecceHOMMO

Neviem prečo ale svojím spôsobom sa mi to páčilo......a to aj napriek kliše či občas divnému humoru. Príbeh je jednoduchý, veci ako také nerieši. Ale inak sú tu celkom dobré tanečné čísla ( až na víťazov...a to je ten komediálny paradox ), a vsuvky Hasselhoffa a K.I.T.-a sú príjemným osviežením..... ()