Zahrada

O myších ve staniolu (E05)

(epizóda)
  • USA (About) Mice In Tinfoil

Čtyři malí kluci objevili jednoho dne tajemná vrátka do zahrady, za kterou žije zlý kocour. Kluci se rozhodli, že kocoura chytnou. Chytit jej chtějí pomocí nastražené myši na provázku. Jenže, kde sebrat myš? (zdeny99)

Yarwen

Možná je to tady uvedeno jako poslední, pátý díl, ale dějové předchází čtvrtému (Velryba Abyrlev). Možná právě tento byl v televizi dáván nejčastěji, na jiný jsem v dětství nenarazil. Naše klukovská čtyřka se odvážně pouští do zahrady, kde hlídá vzteklý kocour, tentokrát mají ale více štěstí - a ano, hlavním důvodem jsou myši ve staniolu... ()

hous.enka

Trnkovy loutky se mi moc líbí. Ale asi mi od dětství nesedí postava Kocoura, který je takový, jaký je. Chová se ke klukům hnusně, a to se mi nelíbí. Celá tahle epizoda je jakoby bez příběhu, bez šmrncu. Trpaslík vyprávějící o velrybě, která ráda čte, je supr. ()

HellFire

Kluci si vyrazí hrát do zahrady a plánují ulovit kočku, která je neustále zlobí. Když na místo dorazí, zjistí že se kočka přejedla čokolády a je jí zle. Kluci tak dostanou příležitost zahrát si na doktory. ()