Volné pokračování katastrofického filmu 10,5. Zemětřesení zdevastovalo Kalifornii a vyvolává sérii dalších katastrof. Běsnění přírody stojí v cestě jedna z největších atomových elektráren v zemi a Americe tak hrozí totální zničení. Navíc se potvrzuje teorie, že se zemské desky navracejí k sobě a to by znamenalo roztržení kontinentu... (oficiálny text distribútora)

Wulz

Některé části dost dobré...silná je ta z bráchou při záchranné akci. Skvělá matka a dcera (která chtěla rovnou do akce)...asi úplně nejlepší část z prezidentovou dcerou... Dcera a otec (Pokerman), taky masaker. Ne beru li to po technické stránce (která tu nejsilnější není), není to úplně nejhorší. A lepší než díly, první,. ()

tron

Dean Cain, Beau Bridges a Frank Langella... Fúha, tak to je kasting roku. Nemá zmysel čakať zázrak, dvojnásobne nie pod režijnou taktovkou veterána Johna Lafiau, ktorého životným veľdielom je DETSKÁ HRA 2. Televízne triky sa dajú ospravedlniť nedostatočným rozpočtom (zas ale na druhej strane, ak nemám prachy, prečo robím katastrofický veľkofilm?). Horšie je to s otravnou pseudoadrenalínovou kamerou. Napriek tomu sa jedná o príjemne strávený večer uprostred pracovného týždňa. ()

eMatt

Proč ? Proč někdo točí tak zbytečné filmy. Nic vás zde nenadchne, navíc práce s kamerou mě opravdu přiváděla k šílenství - neustále zoom in a zoom out - po půl hodině opakování už to není dramatický záběr ! Filmové efekty byli dobré ale to je tak jediné co vás bude zajímat ... rozdělení na 2 díly je absurdita. Hvězda za lidi, kteří museli vynaložit úsilí tohle natočit. ()

AdamDM

Už som chcel dať odpad, ale zase musí byť vo filme generál Landry. Vlastne všetko je rovnaké ako v jednotke, tuposť, nezáživnosť, zbytočné príbehy ....ó a áno, samozrejme jadrovú elektráreň postavia pri pri ložiskách plynu, čo značí nestabilnosť a zlomy. Nuž ale čo, zase to všetci prežili a tešíme sa na ďalšie pokračovanie :) ()

Yardie

Mám rád katastrofické filmy!! ALe todle byla opravdu "katastrofa"!!! Jde na tom až neskutečně vidět, že je to TV film. Triky jsou neskutečně chabé, jde neustále vidět, že je to dělané na počítači, popř. na zeleném pozadí. Dialogy otřesné, kamera děsná, gradace příběhu a tvorba napětí hrozné!!! Kdyby se tomuto snímku dalo více času, snahy a peněz, bylo by to docela dobrý si myslím, tadle katastrofa má potenciál. Konečně to není až tak moc zapatláno lidskými osudy a spíše se to věnuje té katastrofě, ale todle zpracování je opravdu katastrofální. Škoda! Howgh! ()