PetraMishka

Zajímavá komedie o manželství na třetí pokus, kdy muž touží po vzrušení, zatímco manželka se chová jako jeho teta. Když se rozvedou a on se znovu ožení, jeho bývala žena se začne oblékat lépe a nakonec skončí zase spolu. Ale zatímco on je chudák, co se musel s ženami dělit o zrcadlo v koupelně, tak jeho žena přestane odmítat cigarety, místo nadávání na alkoholismus mu s láskou nalije drink a pes jí jako zázrakem přestane vadit. Je to tedy takové jednostranné a zkratkovité, ale slušné. ()

Marze

Lehce lascivní film. Chlápek se snaží svést cizí ženu, sladká Gloria Swanson se začne oblékat svůdně, poslouchá vážnou hudbu apod. a vztah tím zachrání. Film od všestranného režiséra Cecila DeMille, který si třeba založil první soukromé aerolinky v USA. ()

Martin741

Genialna komedia o peripetiach manzelskeho zivota s genialnou Gloriou Swanson /neskor si zahrala aj Normu Desmond v Sunset Boulevard a hrala aj vo filme Letiste 1975/. Neme grotesky su proste neme grotesky - najma ak su s Gloriou Swanson. 100 % ()

Kass

Výborná komedie, která si jízlivě dobírá instituci zvanou manželství. Na jednu stranu je sice mile hravá, ale mezititulky má břitce vyšperkované až do poslední nezaujaté glosy. Je faktem, že ke konci snímku se z toho začne líhnout až zbytečně velké drámo, ale to nic nemění na veskrze pozitivním pocitu z filmu. Hodně se mi taky líbilo, že přestože mohly v rozehrané hře postavy lehce sklouznout do karikatur, působily na mně naopak opravdovým a příjemně sympatickým dojmem. Btw. je zážitek vidět slavnou G. Swanson v době její největší slávy a krásy. ()

• William Boyd v tomto filmu debutoval. (Pumiiix)