Show Ellen DeGeneresové

(relácia)
  • USA Ellen: The Ellen DeGeneres Show (viac)
Talk-show / Zábavný
USA, 2003, 2 290x60 min

Účinkujú:

Ellen DeGeneres, Billy Reilich, Jon Abrahams, Samuel L. Jackson, Allison Janney, Vanessa Marcil, Ray Romano, Jennifer Love Hewitt, Sean Hayes (viac)

Talkshow známej americkej komičky a moderátorky Ellen DeGeneres, ktorá moderovala odovzdávanie Oscarov v roku 2007. U Ellen DeGeneres sa už vystriedalo veľké množstvo umelcov, hlavne čo sa týka filmového priemyslu, vždy podľa aktuálneho diania vo svete showbiznisu. (lilina133)

kristynca

Ellen rulez! Zbožňuju její styl humoru, její postřeh, i to jak dokáže poškádlit a zároveň pobavit své hosty. Nechápu tedy, jak si mohly naše TV stanice vybrat ze všech skvělých talk-show třeba tu unudlanou Oprah. Kdo stojí o její senzace a pohnuté osudy, já radši brečím od smíchu... Ellen nikdy nezklame. A proboha, umažte někdo to pos*aný "OVÉ" z názvu! ()

Zbyisek

Zábavná americká talk show s nejrůznějšími zajímavými hosty. Tak jako jsem psal u podobné show s názvem "Late Show with David Letterman", záleží především na hostech, od nichž se zábavnost a zajímavost každého dílu odvíjí. Proto se těžko posuzuje, která show je lepší, obě (zatím) hodnotím stejně. Celkově je to ale fajn podívaná s docela zábavnou moderátorkou. Když nemáte do čeho píchnout, tak si pusťte díl s někým, kdo vás zajímá (na Youtube je výběr velký), a budete mít na chvíli o zábavu postaráno. ()

ivishka

Ke kvalitnímu pobavení mi stačí pouze určité epizody,které ale samozřejmě stojí za to. Jako neskutečný forek mi přišel klip,který mi zapříčinil neskutečné záchvaty smíchu a to jest "účinkování" v klipu bobra. Pak jsou samozřejmě další legrácky jako je scéna z Twilight ságy, kde Ellen sedí ve vaně a nechápavě zírá o čem si to Eda s Bellou povídají :-D...Je to něco co určitě stojí za povšimnutí. ()

TaanStari

Omlouvám se, ale napíšu pro všechny talk-show společný komentář. Conan svoji show táhne především svým charismatem (4*), Ellenin ksicht nemůžu ani vidět (1*), Letterman občas vypadá, že na to prostě už nemá (3*), Ferguson je docela jednoduchý a nejvíc "americký" (3.5*) a Kimmel je sice trochu nudný, ale jeho (a Guillermovy) scénky to víc než vynahrazují (4.5*). ()

Hromino

Jan Kraus si vytvořil klona... bez koulí, s vlasy, s nabroušenou angličtinou a jiným názvem, ale stejně ženiálního, jako je on sám! Nebo... že by si Ellen DeGeneres vytvořila klona, odřízla mu koule, oholila hlavu, naučila česky a odeslala jej k nám? Toť otázka stejně záludná, jak ta se slepicí a vejcem, a proto za to nestojí to dále zde rozepisovat. Už jen za samotnou Ellen je to 5*, ale pokud k tomu připočteme i zajímavé hosty, šlo by to i na víc hvězd, ale... 5* je maximum, tož je tu vpálím a jdu si pustit nějaký další její výstup. ()

• Hry „Ellen's Audience Olympics“ („Ellenina divácká olympiáda“) se účastnila i česká divačka jako zástupkyně České republiky. Jednalo se o středoškolskou studentku Sabrinu. Získala 3. místo. (Vitox)

Legendární Přátelé dostanou nový speciál

Legendární Přátelé dostanou nový speciál

13.11.2019

Pozor, tohle není cvičení. Legendární sitcom Přátelé se totiž oficiálně dočká nového speciálu na streamovací službě HBO Max. Ta před nedávnem pořídila k seriálu kompletní vysílací práva, a jen co… (viac)