Amatérské komorní trio se scházelo k příjemným hudebním odpoledním. Po dlouhá léta nic nerušilo pohodu těch tří, hodináře Josefa, kuchaře Jiřího a violoncelistky Olgy. Žili jen hudbou a přátelstvím. Až jednoho dne stanula ve dveřích mladá a krásná klavíristka Ivanka. Poslal ji stárnoucí profesor, aby s těmi třemi secvičila jeho klavírní kvartet. Příběh scenáristky A. Vovsové a režisérky Z. Zemanové je především o lásce, o lásce v nejrůznějších tóninách, v moll i v dur. (oficiálny text distribútora)

Lish84

Úplný začátek je sice vtipný a slibný, ale dál už je to šílená nuda. Možná, že herci hrají výborně a že téma filmu má něco do sebe, ale to na věci nic nemění. Jakoby tvůrci vůbec nemysleli na diváka - i když jsem se pokoušel do příběhu a postav vžít, film mi to zmateným vyprávěním neustále znemožňoval. ()

WANDRWALL

Strkat do popředí jen slova o lásce a přátelství, to se brzy přejí, obzvlášť když chybí dokazovací složka. Předstírat zápal hudební, na to neskočím. ()

• Při natáčení filmu se spolu seznámili Ivana Chýlková (Olga) a Jan Kraus, a započal tak jejich dlouholetý vztah. (JoranProvenzano)