Úřední hodiny

(študentský film)
  • USA Office Hours (festivalový názov)
všetky plagáty

Komedie o tom, co se stane, když chcete, aby vaše dítě neslo křestní jméno Vinnetou. Může to být problém, zvláště pak, když se jmenujete Brabenec a úředníkům se váš nápad zásadně znelíbil. (oficiálny text distribútora)

Matty

Příliš dlouhé, příliš o ničem, nicméně zajímavě obsazené a i technicky na úrovni. Dokonce přítomnost ruky režiséra je zde na několika místech patrná. Nejvíce mě však překvapilo zjištění, že mělo jít o komedii, ani kdybych to věděl, tak se nesměji. ()

Tosim

Jako nápad je to dobré (taky to trošičku vychází ze skutečnosti), ovšem na můj vkus má film mnoho hluchých míst a zbytečně natahovaných scén, včetně dialogů, které jsou často o ničem. V podstatě ale to nejlepší z "Noci filmových nadějí," pásma snímků studentů filmových škol, která byla obecně dost hrozná. ()

Malarkey

Nejzábavnější počin na Noci filmových nadějí i když by se mohl oprostit od řady trapných scén, chvilemi jsem se zasmál a to oprávněně. Příběh je brán s nadsázkou a je vidět, že si to herci řádně vychutnávají, což je koneckonců jen a jen dobře. ()

Dudek

Zoufale nevtipná komedie, která ovšem dokáže zaujmout velmi zdatnou režií a příjemnými výkony hlavních představitelů. Po řemeslné stránce jeden z nejlepších snímků, který Noc filmových nadějí přinesla. S lepším scénářem mají tvůrci jistou šanci se uchytit. ()

LiVentura

Sandokan vs.Petr, co je na tom tak nejasného přeci..?!!!! :-)) Skvělý studentský počin, hodnotím velice pozitivně, z tvůrců mohou být i nadějní budoucí čeští filmaři.!!!!!!! ()

Skip

Zbytečně dlouhé, protože do té délky nedokázali tvůrci jaksi dodat obsah, který by za něco stál. Je to jen podprůměrný kraťas, ale držím palce, aby se příště dařilo lépe. ()

Master19

Pěkný příběh s výbornými postavičkami (můj oblíbený je otvírač trezoru). Divák se dostává do rozpolceného stavu, protože naivním rodičům fandit neche a úředníkům už vůbec ne. Dobře jsem se bavil: "Bez nás jste nic. Slyšíte? NIC!" ()