Otevřený prostor

(študentský film)
všetky plagáty

Film je o malém, osamělém chlapci, který pozoruje svět kolem sebe svou videokamerou. Jde o závěrečný film bakalářského studia na FAMU. Scénář vznikal půl roku, natáčelo se během jara 2005 a dokončen musel být do září 2005. Již od příprav se počítalo s tím, že film bude natočen kombinací 35mm filmového materiálu a digitální videokamery. Po náročné postprodukci byl videozáznam přepsán taktéž na 35mm film. Film byl v roce 2005 oceněn na festivalu Brněnská 16 zvláštní cenou ředitele Brněnského kulturního centra. Režie a scénář Jiří Kunst, hrají: Sára Saudková, Jan Bárta, Pavel Pípal a Aleš Procházka. (oficiálny text distribútora)

Matty

I když ti všichni říkají „netoč to“, neváhej a natoč to! Může vzniknout podobně autentický pohled na svět očima malého kluka, resp. jeho filmové kamery. Jistě, ke konci to bylo zbytečně vyhrocené a bezdějových scén (ač s fajnou muzikou) mohlo být méně, ale já jsem jim to věřil, nemůžu si pomoci. ()

Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 7/10/// +kamera, hudba -možná zbytečně dlouhé/// No docela slušnej snímek, který je hlavně dost zajímavý na to aby jste jej zhlédli.///Celkem 66%/// ()

*Elfík*

On je to sice prostor otevřený, ale divákovi moc otevřeně nepomůže pochopit. Tedy, ono toho tam moc k pochopení není, ale už jen nápad se dvěma kamerami je velice dobrý. Proč s ním více nepracovat? ()