Angeline oči

USA, 2006, 13x43 min

Hudba:

James Raymond

Abigail Spencer, Lyriq Bent, Rick Roberts, Paul Popowich, Alberta Watson, Peter Hermann, Daniel Kash, Ron Lea, Anna Silk, Michelle Arvizu, Shauna MacDonald (viac)

Atraktívna a úspešná agentka FBI Angela Henson (Abigail Spencer) disponuje výnimočnou schopnosťou rozoznať na základe hlasového prejavu a reči tela, či človek vraví pravdu, niečo tají alebo klame. Angela pred svetom ukrýva jedno veľké tajomstvo zo svojej minulosti týkajúcej sa jej rodičov, ktoré ju hlboko poznačilo a ovplyvňuje jej pracovné nasadenie a aj súkromný život. (pravo)

pravo

Pozitíva : 1.) sympatická hlavná hrdinka 2.) zaujímavé vyšetrovanie za pomoci neobvyklej schopnosti 3.) netradičné rodinné zázemie. Negatívum : mierne ma nezaujali riešené prípady. ()

Loooki

Ako fakt nezáživný seriál, ak by však dali do toho nejako zápletku s rodičmi a neriešiť celkovo iba NUDNÉ prípady, ten seriál mohol byť super... Ale jednu hviezdičku mu dám nakoľko mi vedel vyplniť čas pri mojej nespavosti :) ()

lesumir

Podle popisku jsem si od toho hodne sliboval, znelo to dost mysteriozne, coz je muj salek kavy. Ale, tenhle serial ma jedno velke ale, tvari se uplne jinak, nez by mel, hraje si na neco, co opravdu neni. Hlavni hrdinka mi moc sympaticka neni a prubeh vsech dilu je strasne jednotvarny a jednoduchy. 3/10 ()