Cyklistický pretekár Ryder (Dolph Lundgren) sa nemôže zmieriť so smrťou svojho najlepšieho priateľa. Jedného dňa však Ryder zistí, že jeho priateľ nezomrel, ale že bol zavraždený miestnym podnikateľom Renom (Matthew Tompkins), ktorému stál v ceste. Ten chcel postaviť kasino na území indiánskej rezervácie. Na svojej misii spravodlivosti sa Ryder postaví proti Renovi a jeho mužom. (oficiálny text distribútora)

Boss321

Další béčkový akčňák, u kterého vypnete a užíváte si předem jasný děj bez nějakého konstruktivního scénáře a s absencí alespoň průměrného herectví. Jenomže já už jsem takovou dobu neviděl béčkový akční snímek, že jsem se bavil celkem dobře a myslím, že dvě hvězdičky jsou i celkem zasloužené. Navíc s Dolphem Lundgrenem bych se opravdu do křížku dostat nechtěl :)................ ()

korbitch22 odpad!

Dost možná nejhoší Lundgrenův film vůbec.Důkaz toho, že egoimus je nebezpečná věc a pokud ste tupý, vyčpělý a netalentovaný herec akčních béček, nerežírujte film, nepište k němu scénář a proboha se neobsazujte do hlavní role.Prakticky nedokoukatelné a tím se nemůže pyšnit ani Steven Seagal, z jehož trapné nadváhy a teplýho copánku si aspoň můžete dělat prdel.0%. ()

Wacoslav1

Dolpha mam rad ale tohle mi moc nesedlo pulku filmu se nic moc nedeje semtam bitka prumerne natocena jinak Lundgren predcita z bible filozofuje a az na konci to trochu rozjede ale zadnou velkou krvavou pomstu z vyjimkou jednoho pekne rozstriknutyho mozku neuvidite a kdyby pro vas byla trochu zahadou postava kterou Dolph hraje tak ti kteri to nevideli a nechteji znat pointu at dal nectou prichazi SPOILER Lundgren je mrtvej ano presne tak je to duch co se msti ze zahrobi a pochopite to na konci kdyz pred zaverecnymy titulky na motorce mizi za horizontem a uz se nevynori ovsem budete li se divat pozorne tak z ruznych narazek a odkazu vam to dojde uz tak zhruba v pulce filmu jako mne takze o nejaky pointe se moc mluvit neda sorry Dolphino ale tenhle kousek si uplne nezkorigoval no nevadi nikdo neni dokonalej ()

mzss1

Takže něco jako takový nádech Westernu. Máme tu filtr v obraze, který se mi docela líbí. Drsnej Lundgren jak má být. Souboje a přestřelky mohly být lepší. Přijdou mi nedotažené do konce. I děj byl místy nezáživný. Druhá polovina filmu byla lepší, příjezd motorkářského gangu atd ... Závěrečná vyvraždovačka byla celkem bez napětí. I tak se film dal v klidu dodívat. Takže celkem dobrý průměr. Hodnotím 60% = *** ()

sedm.1

Když jsem u Inkvizitora pěl ódy na to, že když si svůj film Dolph sám zrežíruje, tak to nemůže dopadnout špatně, že jen on sám ví, co přesně potřebuje a jak toho využít, ještě jsem netušil, jak moc se pletu, neboť hned ve svém dalším režijním počinu zavedl sám sebe do takových sraček a především ze sebe udělal takovýho nezáživnýho mažňáka, že se mi tomu nechtělo ani věřit. Krvavá pomsta je jednoduše špatný film po všech stránkách. Je doslova neštěstí pozorovat hodinu a půl bijce, který si jen tak na motorce přijede do nějaké zaplivané díry sjednat zákon a pořádek, nasadí si směšný brejličky, přečte nějaký úryvek z bible a pak všechny pitomoučce a naivně pomlátí. Bohužel, veškeré akční scény jsou natočeny ale tak, aby se u nich Dolfík asi moc nezadýchal, zkrátka něčí ruka, záběr na jeho nabroušený ksicht, něčí noha, záběr na padouchův zkřivený ksicht a pád k zemi, hotovo, odchod na kávu. Hrůza hrůzoucí. Akční hrdinové minulého století zkrátka asi už na full contact souboje skutečně nestačí, rezignovali na ukázku svých předností a umění a raději se jednoduše schovávají za toto primitivní a hloupé zpracování akce, kde není nic vidět, vypadá to úplně na hovno, ale to je jedno, hlavně že se tam vůbec něco míhá a je jim přitom především vidět do jejich kdysi profláklejších, ovšem neúprostným časem zdecimovaných, ksichtů. Směšné a smutné zároveň. Co se týče zápletky a dialogů, opět je to celé na úrovni odpadu a opět jsem jen zvedal oči vsloup, co vše dokážou přítomní aktéři vypustit z úst a nestydět se za to, ba naopak, nechat si za to i zaplatit. Navíc vesměs všichni přítomní herci jsou fakt dost nesympatičtí a záporáci k tomu nudní a hloupí. Mě se zkrátka v tomto případě neohrozitelný, nemilosrdný a nekompromisní Dolph ani malinko nezamlouval, jeho drsnost mi přišla hodně vyměklá, naivní a nudná, ostatně stejně jako celý tento jeho pitomoučký snímeček. ()

• Kromě ztvárnění hlavní role Dolph Lungren film režíroval a je také autorem scénáře. (Terva)
  • Film sa premietal aj na filmovom festivale AFI v Dallase v roku 2008. (m.a.t.o.)