...dvě ženy, jedna láska a tucet příběhů... Girl Play, založená na původní hře "Real Girls," je pravdivým příběhem spisovatelek/hereček Robin Greenspan a Lacie Harmon. Film je příběhem dvou žen (Robin Greenspan & Lacie Harmon), které popsaly svůj vlastní příběh, jak se seznámily a daly dohromady. Je to spíš neobvyklý film, protože příběh popisují obě dvě zvlášť jakousi formou konverzace. Dvě lesbické herečky se potkají, když dostanou šanci hrát v místní divadelní hře v Los Angeles a nakonec se do sebe zamilují. Jenže ony samy neví, zda je jejich láska skutečná, nebo je její příčinou „Girl Play". (Elfilms.cz)

playboxguest

Vzhledem ke zdejšímu hodnocení jsem byla dost skeptická a do filmu jsem se moc nehrnula. Nakonec jsem ale byla dost příjemně překvapená. Hlavní hrdinky sice nejsou žádné krasavice, za to mě ale vcelku rychle začalo bavit je poslouchat. Sem tam mi v tomhle televizním mixu divadla a filmu přišlo, že sleduju odvar z Louise C.K. v ženském podání. Né že bych se co scénu, co hlášku za břicho popadala, to se nestalo ani jednou, ale ten popis pocitů a životních situací mi přišel dost trefnej a nejednou jsem se i identifikovala. A je fuk, jestli se vám líbí holky, kluci, nebo něco úplně jiného, protože tyhle pocity míváme občas nejspíš každej, ale málokdo z nás je dokáže tak trefně a nahlas popsat jako tyhle dvě baby. 80% ()