Digital Juice

• Japonsko デジタルジュース
všetky plagáty

yenn

Digital Juice je kolekcí šesti animovaných krátkometrážních filmů od Studia 4°C a stejně jako v případě Sweat Punch!, i zde platí každý pes, jiná ves. Obsah prvního díla odpovídá názvu - Keikaku (The Lord of the Sword) za tónů svižné rockové hudby předvede titulky a několik záběrů ze soubojů samurajů a podobné havěti, přičemž celek působí spíše jako trailer. Druhý film Chicken's Insurance nám pro změnu v doprovodu hip-hopu ukáže, kterak pojišťovací agent těžký chleba má. Vcelku vtipná záležitost. Třetí kousek (Tódžin Kit) je naneštěstí nejkratší. Trvá pouhou půlminutku a stejně jako Keikaku připomíná trailer. A nutno říci, že na výsledek bych byl velice zvědav. (Edit: Dočkal jsem se ho v Genius Party Beyond.) Z potenciálního příběhu prozradí jen náznaky, ovšem velmi slibně vypadá především špinavé industriální prostředí, kde se odehrává. Čtvrtý je zvláštní hudební romantický film In the Evening of A Moonlit Night, ke kterému nevím co napsat:-) Pětku aneb Table and Fishman mají zřejmě na svědomí tvůrci End Of The World, čemuž napovídá styl animace, děj, postavy i fakt, že se mi tento díl líbí nejvíce (ovšem nebýt Tódžin Kit tak krátké...). Nakonec se podíváme do Aerial Baru, kde se odehrává výtvarně velice zvláštně zpracovaný příběh skleničky červeného vína. Digitální džus je nadprůměrné pití. 6/10 ()

York

Prvni filmecek byl moc kratky na to, aby byl necim zajimavy. Druhy byl vtipny a mel velice zajimavou animaci. Treti vypadal jako trailer (jak uz tu bylo receno) a mel take celkem zajimavou animaci. Ctvrty byl spis videoklip. Paty je docela zajimave love story o rybe a stolku :-) No a sesty je o sklenicce vina, ale animace me tam teda moc nezaujala. Celkove docela zajimave, hlavne diky ruznym stylum a ne moc velke delce. ()