Christina, která žije na předměstí Kodaně, navštěvuje střední školu. Žije pouze s otcem, protože rodiče se rozvedli a matka o ni ztratila zájem. Christina a její kamarádky Cecilie, Trine a Pernille tvoří dívčí partu, která terorizuje okolí a k dospělým se chová absolutně bez respektu. Po nešťastném incidentu se Shaidem, přítelem Cecilie, se ke Christině zbytek party otočí zády. A nejen to, začne ji šikanovat a intenzita vzrůstá. Brzy však stupňovaná represe překročí únosnou mez. (Sarkastic)

Sarkastic

Drsný holky jsou tématem velmi podobné Zkažené mládeži, více se mi přesto líbil estonský film. Råzone je také obrovsky silné drama, ale celkový dojem trochu sráží uvěřitelnost. U obou snímků bylo násilí hnáno do extrému, bral jsem ho však za demonstrativní, takže s ním problém nemám, co mně ale vadilo u Drsných holek byla úloha dospělých, která mi přišla silně nereálná, od učitelů přes rodiče až k taxikáři či číšníkovi. Proto hodnotím pouze 4*, jinak velká spokojenost a na násilí na záchodech asi jen tak nezapomenu (s koncem, narozdíl od jiných, nemám větší problém, škoda jen, že emocionální vrchol filmu přišel ještě před závěrečným aktem zoufalství, hněvu a touhy po odplatě). ()

Flipnic-RE

Tohle bylo hodně v pohodě! A ani jsem to nečekal.Je to o vzájemné šikaně holek na nějaký střední. Příběh v podstatě, nebo lépe řečeno zápletka, je dost jednoduchá. Je to celý docela uvěřitelný, postavy mi byly hodně sympatický a proto to, co si navzájem dělaly, mělo fakt silnej emoční dopad. Děj filmu je ve finále vyšroubovanej na nečekaný až silně exploitační maximum, který mi vyrazilo dech.Parádní, menší a málo známej kousek! ()

Aljak

Ďalší do série z filmov o šikane, a veruže už som ich videl až-až. No tento bol jeden z najslabších, hoci ten potenciál to malo podľa mňa vcelku vysoký. Začalo to veľmi sľubne, no vývoj po konflikte Christiny a Cecilie som očakával určite zaujímavejší. Dramatický síce bol, dokonca aj drsný - no to nestačilo, aby človek plnohodnotne vnímal všetky veci, ktoré by mal takýto druh filmu povedať. Inak, je to smutné, lebo presne takéto "partie" poddajných a suverénnych dievčat čoraz častejšie vidno v našich uliciach a je mi z toho normálne smutno, keď to tak vidím. Aj keď popularita nikdy neprestane tínedžerov zvádzať - dokonca ani za cenu, že sa z nich stanú bezcitné mrchy! ()

Enšpígl

Neskutečně silný a v posledních dvacetiminutovce vývoj graduje takovým způsobým hubem, že jsem držel hubu a krok. Téma šikany je poměrně častý jev ve filmech a většinou mně tvrdě zasáhne, tady o to víc že se točilo okolo Laury Ch., která patří mezi nejcharismatičtější herečky na světě. Přičina toho co se ve filmu děje byla dost jasně řečena v několika málo větách ve filmu. Jsem smutný z toho, kam se to tady v tom filmu až dostalo, protože přičina byla v chování vedlejších postavách, ale důsledky nesly postavy hlavní. Natočený, vyprávěný i zahraný je to opravdu velmi věrohodně. ()

pornogrind

Šikanovat a být šikanován. Mezi těmito pojmy je hodně tenká hranice. To poznala i Christina. První vlaštovkou k pádu na losera bylo obejmutí( ač neopětované ). Hřebíčkem do rakve bylo udání svých ( bývalých ) " kamarádek ". Na rovinu si myslím, že ikdyby Christina hodila vinu na sebe už by nálepku " zrádkyně " v očích Cecilie a tím pádem i u těch dvou zbylých pizd stejně nesmazala. Kamarádství je věc pomíjivá a konec bude bolestivý pro všechny. ()