Maliar Adam sa živí ako taxikár a trápi ho neúspech u žien. Príčiny svojich problémov vidí v zrade bývalej priateľky Kate, ktorá ho nečakane opustila, aby sa vrhla do náručia Anny a vymenila ich vzťah za lesbickú lásku. Keď rozrušený a citovo zranený Adam nevenuje dostatočnú pozornosť svojej terajšej priateľke Nine, tá ho bez váhania vymení za jeho najlepšieho priateľa Kevina. Vtedy do mesta prichádza príťažlivá Rebecca a zamestná sa v rovnakom bare ako Kevin. Stane sa Rebecca Adamovou spásou, alebo mu len ešte väčšmi skomplikuje už aj tak dosť nešťastný život? (oficiálny text distribútora)

slunicko2

Vtipná a duchaplná konverzačka. 1) Kdybych jím už nebyl, určitě by sledování podobných filmů ze mě homosexuála udělalo. Příslušnice něžného pohlaví jsou zde vyobrazeny jako hloupé husy. Těhotná hnědovláska Nina se chová jako kráva, lesbická Anna je stále na lovu, zatímco Kate se nemůže rozhodnout, jestli je na chlapy nebo na ženské. Jo a ještě je tu Rebecca. 2) Muže reprezentuje 35letý velmi pěkný Jon Bon Jovi (holkař Kevin), 26letý rovněž pěkný Josh Charles (taxikář a malíř Adam) a konečně snad i 38letý scénárista a režisér Roberto Benabib, který si to všechno vymyslel. 3) Kdo si chce prohloubit znalosti Spojených států, tomu jistě pomůže následující rozhovor: Adam: People who are tragically ambitious and smart go to New York and people who are just tragically smart come here (rozuměj: San Francisco). Rebecca: Oh. Well what about people who are just tragically ambitious? Adam: They go to LA. ()