Tish a její známosti na jednu noc, Jen a její internetová láska, zamilovaný Priestly, který se bojí pozvat svou vysněnou dívku na rande, a Piper, hledající svou ztracenou dceru. To jsou lidé pracující v jednom malém bistru, které vlastní Trucker, starý hippie se svým tajemstvím. Romantický film, který dýchá přátelstvím a pohodou. (ZsuZska)

runner85

Dámy a Páni nalejte si pohár červeného vína, zabalte sa do deky, vypnite mozog a pozerajte, ak všetko spravíte tak ako máte bude pravdepodobne očarení tak isto ako ja, každá jedna postava má silnú charizmu a pod povrchom ukrývajú dobré a romantické srdiečko. P.S je to rozprávka, nečakajte teda nejaký reálny príbeh podľa skutočnej udalosti, toto sa asi nikdy nestane, akurát ľutujem že som to musel pozerať sám ... ()

terunka003

Milé, oddychové, nenáročné, hezké, veselé, úsměvné × sladké, nereálné. A proč ne? Film vám nic nevezme, dá vám maximálně tak dobrou náladu a zaplaší chmury. Příběhy a události s našemi obyčejnými životy naprosto neslučitelné, ale pobaví. Každý hledá tu svojí spřízněnou duši, popřípadě dcerku. Maluje, sexuje, a nosí vtipná trika s vtipnými nápisy (např. "Serfuju nahý" nebo "Prodal jsem krek C.I.A."). Nebo sní o sousedce a píše si s tajemnou osobou na internetu. Ke všemu má partu skvělých přátel, práci v bistru kde se vlastně nic neděje a všichni očekávají happyend. Film pro všechny co jsou unavení, smutní a nebo je venku ošklivé počasí. Dnes si nepamatuju žádný ucházející úryvek z filmu.. ()

hellstruck

Příběh o bandě přátel z bagetárny.Jeden nudný hipík alá bývalý voják, Piper,která pátrá po své dceři ,lehká holka Trish,mužatka Jen,snažící se nám vštípit,že na vzhledu nezáleží a hlavně Priestly,ten kluk s čírem a zábavnými tričky,který se na konci filmu zbavil svého odlišného vzhledu,aby získal dívku svých snů.Cítíte v tom popisu trochu hořkosti?To bude asi tím,že na vzhledu přece nezáleží:)Docela mě unavuje to filmové klišé, kdy nějaký zajímavý a odlišný člověk zahodí svoje piercingy nebo barvené vlasy jen proto,aby se zavděčil ostatním.Jedna věc,kterou bych vypustila.Kladu si otázku,kdyby za Trish Priestly přišel ještě s propíchaným obličejem a modrým čírem,šla by s ním na rande? Asi sám věděl,že ne. Špatný špatný špatný soundtrack,občas dost blbé klišé nebo trapné momenty, na druhou stranu docela pohodová podívaná o přátelích,kteří spolu pracují,svěřují si každé maličkosti a vzájemně si vypomáhají.Zřejmě jen to,Jensen Ackles a příběh Piper se mi líbilo.Jinak pro mě naprosto průměrná záležitost,na kterou si už zítra určitě ani nevzpomenu.Škoda. ()

Ant

Jeden z těch filmů, kde jsou všichni strašně hodní, mají problémy s láskou a úplně náhodou pracují ve stejném bistru. Nízký rozpočet je poznat hodně, ale to až není takový problém. Horší už je to s hudbou, která vymyšlí, co nejvíc způsobů jak být otravná. Postavy hrají vesměs seriálové hvězdičky, některé talentu pobrali víc, některé už míň. Nejzajímavější je jako vždy dějová linie, která se snaží být nejbizarnější, holka "pro všechny" a kluk, který se vyžívá v kiltech a barvách na vlasy. Stejně je to ale zklamání, protože podobná dramata už tu byly xkrát a mnohokrát lépe. ()

poz3n

Naprosto úžasnej film. Opět dokonalá Elisabeth Harnois, na který sem mohl celou dobu oči nechat, suprovej Jensen Ackles. Jeho trička a účesy neměly chybu. Žádná zbytečná scéna, od začátku je všechno jasně daný, což je u tohodle filmu jedině plus. Nedokázal bych se představit lepší brigádu než tam dělat s nima a bejt členem tý jejich ,,rodiny,,. Důkaz toho, že nepotřebujete okolo sebe milion lidí, ale pár, který za to stojí, a že ten pravej člověk je možná blíž než se zdá. ()

• Díky tomuto filmu se seznámili Jensen Ackles a Danneel Harris, kterým se již narodila dcera Justice "JJ" Ackles. (Vala)
  • Jensen Ackles a Danneel Harris se v roce 2010 zasnoubili. (J*A*M*A*L)
  • Film byl natočen za pouhé 3 týdny. (Vala)