Den po čtyřicátých narozeninách se počítačový analytik a táta od rodiny George Grieves odebere do nemocnice Mt. Abaddon, kde ho čeká ne zcela rutinní operační zákrok z rukou doktora Sharaziho. A má strach, protože ho předešlý večer během oslavy všichni kamarádi naočkovali desítkami historek o tom, jak se ve které nemocnici co nepovedlo a kde kolik pacientů vinou lékařů zemřelo. A bojí se hodně. Přesto je nutné nepříjemnou kolonoskopii podstoupit. Když se pak probudí z narkózy, už ví, že je něco špatně. Pravděpodobně došlo k záměně s jiným pacientem stejného jména. A Georgův stav se stále více zhoršuje a strach narůstá astronomickou rychlostí. Co se to mezi aseptickými zdmi ústavu proboha děje? A jaké temné tajemství skrývá východní křídlo? Odpovědi se skrývají ve velmi originálním, žánrově nesnadno zařaditelném snímku, spojujícím tísnivé psychologické drama s hororem, který natočil v roce 2007 režisér a producent Tony Krantz. Po zhlédnutí tohoto filmu se pro vás možný pobyt v nemocnici stane tou nejhorší noční můrou. (oficiálny text distribútora)

Campbell

Nic extra se nekoná i když jsem ani nic nečekal. Největším problémem filmu je naprosto zbytečná délka a s ní i několik frustrujících scén které jsou jak zbytečné tak o ničem. Naneštěstí to vynahrazuje naprosto bravurní konec který v hlavně zanechá několik otázek. A film se nebojí jít s myšlenkou dál. Takže za scénář rozhodně palec nahoru. Ale celkově je film děsně nezajímavej. Zkouknout spíše když není nic jiného co na práci. ()

Sajuska1991

Pecka, mám zkaženou náladu na celý den! Ale rozhodně né tím, že by byl film špatný, ale díky tomu, co se v něm odehrávalo! Brutálně nepříjemný, zároveň ale opravdu luxusní snímek! Tak za A) Horror podle mě není změť lekaček a krve, jsem toho názoru, že u horroru by člověk měl mít nepříjemný, tísnivý pocit a bát se čehosi (splněno, nemocniční prostředí, bezmocnost člověka, odkázaného na cizí lidi, kdy ani neví pořádně proč to všechno vlastně ...) B) Rozhodně to není žádná oddychovka ! já vydechla asi až na konci :-D (bralo mi to poslední kousky kyslíku z plic) C) Je tam hrozný sešup reality X snění - člověk při zamyšlení až ke konci přijde na to, co bylo vlastně co. Což není špatné, ale díky mému dnešnímu rozpoložení mi to chvílemi přišlo zbytečně moc chaotické. D) Mohlo to být trošičku kratší, některé scény se dle mého zbytečně táhly, člověka na filmu nejvíc zajímalo, jak onen hrdina vlastně dopadne a jak k tomu všemu přišel. BTW. : Z části i umělecký dílo, řekla bych. drama, to rozhodně! horor, to taky! má to nápad a nepostrádá to ani trošičku originalitu! Jen si zkuste představit, že jste uvěznení ve vlastním těle, téměř bezmocní ... brrr, nejhorší představa, co existuje. ()

Radka_86

Tak tohle jsem teda vážně nepochopila, ve filmu jsem se už po první půlhodině nedokázala vůbec orientovat. Realita, vzpomínky, jakésy psycha a představy...ne to prostě nemělo žádný velký smysl a logiku a já už před koncem vůbec nevěděla "která bije". A herci se mi teda taky vůbec nelíbily...Vidím tu hned několik nadšených komentářů tak já nevím - asi ti nadšenci nebudou narozdíl ode mě blond :-) ()

LIVINGDEAD odpad!

Nechápu, jak může mít tento film hodnocení 65%? Vy jste se asi pomátli, ne? Tak za 1. tento film rozhodně není horror, ale stupidní psychologické drama 2. otřesní herci, otřesné herecké výkony 3. realita, představy, vzpomínky, realita, představy, vzpomínky a vy vůbec nevíte kde jste, zmatky a hlavně film nemá ani hlavu ani patu! Prostě pokud se chcete nudit, "totálně nudit", pusťte si ten film, zaručeně se unudíte k smrti! ()

Soweek

Škoda mluvit přátelé...vlastně bych se chtěl zeptat všech výše hodnotících, co je vedlo k tomu kladnému hodnocení, napište mi to bud sem nebo na mail sovik@post.cz , protože i když mám pochopení pro dvojí hodnocení filmů, tento se snad ani kladně hodnotit nedá. Jo a poslední dobou začínám hodně přemýšlet a o významu slova horor, kort po shlédnutí takovýchto filmů. ()

• Tony Krantz v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)