K výbuchu se přihlásil John Hart. Chtěl tím upoutat Jackovu pozornost. Mimo to také vězní Graye (Jackova dávno ztraceného bratra). Pošle Jackovi souřadnice míst, kam umístil bomby. A aby toho nebylo málo, po celém městě začnou běhat Nosatci. Jackovi dojde trpělivost a vydá se jednou provždy vydat Johna zastavit. (Varan)

Milano33

Návrat Johna Harta sa nesie v znamení strachu a chaosu. James Masters ho hrá perfektne a s prehľadom vie svojou charizmou a okázalosťou upútať na seba pozornosť. Tú Jackovu si získal hneď, a po Johnovom podarenom privítaní starého priateľa, došlo aj na konfrontáciu. A aby toho nebolo málo, Hart nám naservíruje i nezabudnuteľnú podívanú, ktorá otrasie celým Cardiffom, keďže strategicky umiestnil bomby naprieč celým mestom. Nakoniec sa však ukázalo, že po celý čas konal proti svoje vlastnej vôli a bolo mu vidieť na očiach, s akou neochotou pochovával Jacka za živa. Táto epizóda je bohužiaľ koncom pre dve skvelé postavy, pretože nás nadobro opúšťa Owen s Toshiko. Rozlúčka s nimi bola naozaj dojemná a rozhodne najviac ma vzal ich posledný rozhovor, z ktorého som zastal úplne namäkko. ()