Torchwood - Season 2 (2008) (séria)

Adrift (S02E11)

(epizóda)

Před 7 měsíci byl mladík Jonah na mostě pohlcen jasným bílým světlem. Police případ stále vyšetřuje, ale neví, kde hledat dál. Tak jeden z policistů (Andy) zavolá Gwen. Společně začnou vyšetřovat. Gwen přijde na to, že v Cardiffu už došlo k několika podobným únosům. Jack jí řekne, že se o to nemá zajímat. Ona neposlechne. Jeden večer se u ní objeví balíček. V balíčku je mobil s GPS adresou. Najde tam co hledá? (Varan)

Milano33

No dúfam, že táto epizóda uštedrila Gwen lekciu, lebo to jej správanie je priam až neúnosné a neviem, ako dlho to bude schopný tolerovať. Nenávidím jej povahu, jej charakter, je nesmierne otravná, nebaví ma. Nemám rád ani tie jej priblblé výrazy na tvári, ani jej neznesiteľný hlas s tým jej prízvukom, a to mám ináč dosť v láske waleský akcent. Keď sa naratív sústredí primárne na ňu, vždycky sa kvôli nej neviem naňho sústrediť, pretože má v jednom kuse irituje svojou aroganciou, prezieravosťou a povýšeneckým chovaní. Je nepoučiteľná a ani za svet sa nevie vzdať svojej pravdy. Očividne, aj Rhys jej už má plné zuby a v tejto časti to dal viac než najavo. ()