Opuštěná vesnička Brecon Beacons se stane terčem podivných zmizení. To vypadá jako úkol pro Torchwood. Celé to začne tím, že je někdo sleduje a pak jim ukradne auto. Vystopují únosce právě do Brecon Beacons. Jenže netuší, co je tam čeká. (Varan)

Milano33

Vynikajúci diel! Vskutku skvelo vystavaná záhada s mysterióznym nádychom, strhujúcou akciou, ku ktorej už stačilo primiešať iba strach a napätie, aby nám vznikol kokteil toho najlepšieho. Najviac ma prekvapilo šokujúce rozuzlenie príbehu, keďže hrozbou nebolo nič mimozemské, nadprirodzené alebo paranormálne. Za týmito záhadnými zmiznutiami stáli ľudia samotný, presnejšie kanibali, a naše postavy sa mali stať ďalšou delikatesou v menu. Vidiecke prostredie seriálu veľmi prospelo, ukázalo nám totiž skutočnú krásu anglických severných výšin. Táto epizóda bola okrem iného aj dosť vzťahová, vraciame sa k citlivej téme, akou je smrť Iantovej priateľky, a taktiež nám vzniká nový románik medzi Owenom a Gwen. A Jack Harkness bol naprosto boží, Jack je skrátka badass ako sa patrí. ()