Gwen zažívá první den v Torchwoodu, jak má být. Na Zem přiletí mimozemská loď. Během průzkumu lodi ji Gwen poškodí a jakýsi plyn vyletí z lodi pryč. Plyn se dostane do nic netušící dívky. Jak všem brzo dojde, mimozemšťan potřebuje k přežití energii, kterou získá pouze při vyvrcholení. Torchwood má co dělat, aby tyhle orgie zastavil. (Varan)

Milano33

Tak túto zašli s ratingom riadne ďaleko a to som zatiaľ iba na druhom dieli. Neviem si predstaviť, čo nám seriál ďalej predvedie. Torchwood sa zase nesie na striktne dospelejšej note a naservíroval nám eroticky ladenú zápletku. Sexuálne scény sú znázornené vážne explicitne a vášnivo, za čo klobúk dole. Máme tu dokonca aj skutočne vzrušujúcu lesbickú scénu. Briti si zase nadávajú servítku pred ústa, je to plné sexuálnych narážok, vtípkov ohľadom sexuálnej orientácie, a to všetko je parádne skĺbené s typický britský humor. Epizóda zachádza až do krajných bizarností, veď tu predsa máme mimozemšťana, ktorý potrebuje k prežitiu neustály príjem orgazmickej energie. Ale musím uznať, že toto všetko, sa mi nesmierne hodí k postave Jacka Harknessa, ktorý je ohľadom týchto záležitosti veľmi otvorený. ()