Krásky a šprti

(relácia)
  • USA Beauty and the Geek

Do soutěže vědomostně i typově nevyrovnaných párů se přihlásily tisíce kandidátů. Do vily se však dostane jenom 18 krásek a šprtů, kteří se mezi sebou utkají v souboji o nejlepší dvojici... (TV Prima)

FFilipCZ

Sice jsem viděl australskou verzi, ale na tu zde bohužel není profil, tak jen čistě se "zapamatovacích" důvodů hodnotím tuto americkou verzi. I když z komentářů vidím, že australská je více vtipnější, geekovější s většími přeměnami atd, s čím mohu pouze souhlasit. Byl jsem hodně překvapen, především z úkolů pro geeky, které byly trefně voleny. A TY PŘEMĚNY? MAZEC!! ()

MoiJe

Videla som najprv len australsku tretiu seriu, ale nehorazne som sa nasmiala. Niektore beauties su hlupe k neuvereniu (3x2 je nad ich sily) a pri vyjadrovani im nepridava ani australsky prizvuk. A niektore naopak vedia prekvapit v dobrom. Sledovat postupne i nahle premeny geekov tiez stoji za to. Naviac je to postavene ako reality show, ziju spolu, zamilovavaju sa, vyhadzuju sa navzajom... a plnia strelene ulohy. No srandy kopec. Jedine, co mi vadilo, boli neferovo postavene vyradovania, otazky zdaleka neboli rovnakej narocnosti a i pri odhadoch "kto bude blizsie" neprekvapivo vyhral vzdy ten druhy. Az potom som videla prvu americku seriu. Ta bola postavena nepomerne serioznejsie, menej srandy, menej hluposti a geekovosti, mensie premeny. I ked autentickejsie pohlady podla vsetkeho stabom nepripravenych krasok na "geekov" prve dni. Na zaklade tejto serie o hviezdicku znizujem hodnotenie. ()

morfas

První série super. Něco nového, neokoukaného. Některé hlášky mě smíchy dostaly až pod stůl. („Jaké rasy je pan Spock?“ „Němec?!“ atd.) V dalších sériích už to šlo nějak dolů. Zatímco první série se tváří, že je to myšleno asi vážně, ty další už jdou hodně dolů a záměr je jasný, dát dohromady ještě „hloupější“ holky (krásky) a ještě „chytřejší“ kluky (geeky). ()

Mgb21

Nejlepší reality show co jsem viděl. 8 krásných, ale poněkud hloupějších dívek a 8 nesmělých, hrozně oblečených šprtů utvoří dvojice a plní úkoly. Vítěz bere 250 000 dolarů. Jenže o peníze tu vůbec nejde. Přeměna dívek i kluků je neuvěřitelná a střet těchto dvou světů vás bude bavit sledovat. A jak tvrdí tvůrci: "It's not a dating show; it's a social experiment" ()

Zik2

Kdybych nebyl ležel dva dny v nemocnici, patrně bych si ani nevšiml, že Prima Love vysílá tuhle reality show, nebo že Prima Love vůbec něco vysílá. Na sobotní brzké ráno ovšem dost dobrá, jakkoliv dost bezduchá zábava. Soutěžící jsou sice tak šablonovití, že hádám, že to jsou herci, ale i tak sranda. ()