Charlotta je atraktivní, sexy a sympatická americká vysokoškolačka, která se stává objektem zájmu upíra, který potřebuje její čistou panenskou krev, aby od sebe odvrátil hrozbu věčného hrobu. Využívá všech svých schopností, aby ji svedl. Nejen sladkých řečí, ale také magických dárků. Mezi prvními je Ankh, starý egyptský talisman, pod jehož vlivem se v ní začínají probouzet touhy, které do té doby držela hluboko v podvědomí. Jak se postupně stále víc a víc dostává do područí upíra a jeho tělesné rozkoše, stává se její jedinou nadějí na záchranu duše pouto, které ji pojí s přítelem Chrisem.

Ten ji věrně miluje, ale je nejen její láskou, ale také věrným přítelem. Právě jemu slíbila, že mu na svých osmnáctých narozeninách věnuje své panenství a přestože do onoho dne už chybí pouze tři dny, situace je vážná a Chris se bude muset s upírem střetnout tváří v tvář. (oficiálny text distribútora)

monolog odpad!

No, kdyby to byl erotickej horror o upírovi, byl bych spokojen. Jenže tohle není. Erotický scény jsou v pravdě erotické a spíš bych řekl že umělecky erotické. A to, že tu Alyssa odhalí hrudník, kolikrát budou muset chlapi vidět známý ženský hrudníky, než pochopí, že jsou vlastně všechny veskrze o tom samým. Údolí a dva kopce, abych parafrázoval Fanfána Tulipána z padesátých let. Hororové atmosféry se tu člověk nedočká, erotika tu není žádná. Děj je vykrádačka klasickýho Drakulova příběhu. Herci nestojí za nic (tedy kromě Alyssina hrudníku, kterejžho projev jako jediný za něco stojí :) Režisérka by si měla podříznout žíly. Tak o co v tomto filmu jde? Nevím, vážně nevím. ()

gudaulin

V objetí upíra je zvláštní film, který ve mě vyvolává nejednoznačné pocity. Na jedné straně má hloupoučký scénář, podprůměrné herce (Lewis, Vance) a především mystifikuje tím, že se tváří jako horor, což opravdu není ani omylem a žánrového fanouška může znechutit do nepříčetnosti. Na druhou stranu mu nemůžu upřít takovou roztomile pokleslou erotickou atmosféru - scény silně nalíčené zfetované Alyssy Milano snímané přes filtr na mě mají větší účinek než jakékoliv porno. Jde jednoduše o erotické béčko, které nezachází v zobrazování nahoty a sexu nijak daleko ale přesto využíváním některých erotických prvků důležitých například pro fetišisty drží styl a hlavně má obrovské plus v obsazení půvabné Milano, která tehdy byla na vrcholu svých půvabů a sama o sobě zaslouží jednu hvězdičku. Celkový dojem 35 %. ()

petero

Ona bola slúžka u kráľa a On bol šľachtic. Stretávali sa na svojom obľúbenom miestečku. No keď Ona odyšla, On tam ostal a tri upírky z neho spravili upíra. Po storočiach ju našiel znova a ostávajú mu len tri dni na to, aby sa do neho zaľúbila, inak bude po ňom. B-čkový klasický príbeh o upírovi s erotickým podtónom sa nakoniec zmení na erotický film s upírim nádychom, zabalený v silnom telenovelovom deji a réžii. Nadržaného upíra hrá totálny predstaviteľ B filmov, hlavná hrdinka je akože panna čo na tom, že má silikóny. ()

Fingon

Námět by mohl být zajímavý, nebýt otřesného zpracování a blbého obsazení. Je zajímavé, že ačkoli upír o své vyvolené napíše do deníku, že byla "a maid to royalty," což jsem si já a nejspíš i ostatní překladatelé (dabingu, viděl jsem to v originále) přeložili jako že byla služka, ovšem pohled na závěrečné titulky nám říká, že to byla princezna (a kontrolní pohled do slovníku nám zase řekne, že je to archaický výraz pro dívku nebo pannu). Pozitiva: seznámení s fotografkou a scéna v jejím ateliéru - nejkouzelnější moment celého filmu, pak už snad jen hlásek Jennifer Tilly, "holčiny," co se pokoušela svést kluka hlavní představitelky. Negativa: vše ostatní. Upír je naprosto nesnesitelný a způsob, jakým si mluví pro sebe je naprosto šílený (to už i v telenovelách přišli na to, jak dělat vnitřní monolog). Výsledný verdikt: Ztráta času. PS, na žádné orgii nebyla, bloncka jí na párty šoupla do vína X(tázi?). ()

SOLOM.

Jde o erotický horor, nebo romantickou upířinu? Myslím si, že záměrem tvůrců bylo obojí, ale jejich schopnosti dopomohli pouze k tomu, že se z tohoto snímku stal další adept na svržení do odpadních vod. Slabý a místy až prostoduchý scénář diváka spíše nudí, než aby vzbudil jeho pozornost a utkvěl mu navždy v paměti. Nezachrání to ani erotické scény a odhalená Alyssa. ()

JASON_X odpad!

Strašlivý, ukrutný, hrůzný omyl! Já blbec si myslel, že si stahuju nějaké nechtěně zábavné upírské videobéčko, a ono zatím... Byl jsem zaražený a nedůvěřivý už od prvních vteřin "filmu" a na můj jazyk se dralo okřídlené "WTF?!" (jasně že česky). A po pár minutách, konkrétně s příchodem tří upírek se silikonovými cecky, jsem pak měl definitivně jasno: Šmarjá dyk tohle sakra není žádnej klasickej film, tohle je nějaká lobotomizovaná idiocie z pseudoerotické softprodukce Playboye nebo koho! A Alyssa Milano v tom ještě prosím hraje pannu! Ano, ta Alyssa Milano, která ze všech hereček které znám vypadá nejvíc jako čistokrevná kurva. Vlastně vypadá ještě víc jako kurva než naprostá většina opravdových čistokrevných kurev. V "normálním" filmu by mě asi tenhle paradox pobavil, ale v tomhle... A ani zvědavost na Jennifer Tilly mě nepřinutila, abych tuhle retardovanou demenci dokoukal; nebudu riskovat, že skončím na JIPce jako uslintaný mentál s trvalým a nevratným poškozením mozku. Možná, že se teď někdo zeptá: "A je spravedlivé dát "odpad!" filmu, ze kterého jsi viděl jen asi deset minut a zbytek jsi vztekle proklikal?" A já odpovídám: "Ano, je to naprosto spravedlivé!" ()

Kryton odpad!

Je to horor? Je to soft-porno? Je to ledadlo? Leda netopýří trus! Z téhle hromady trusu by se dala udělat čára, která by obepnula planetu Zemi třikrát dokola. Neuvěřitelně stupidní film od zápletky po herecké výkony. Nejvíc (ne)vtipné jsou pak dialogy na začátku na téma "kdy už si teda vrznem". ()

Korbitch odpad!

Takhle zprznit upíry. Kéž by tě jeden vysál jen napůl Goursaudová a udělal si z tebe mazlíčka, co by vysával krysy v kanále! ()

numi

Vždyť to znáte, sexbomba vychovaná jeptiškama v klášteře slíbí svému klukovi, že se s ním vyspí na své osmnácté narozeniny, které bude mít za tři dny. Neuvěřitelnou náhodou v ní objeví upír, bydlící v hradu sousedícím s univerzitní kolejí (!), svou dávnou lásku, která jediná ho může zachránit. Teda pouze její duši, protože dávnou znamená asi třista let. Pokud se s ním do tří dnů nevyspí, tak chudák zemře. Samozřejmě, že jí nebude nutit. Dá jí ty tři dny na to, aby se rozhodla. Takže tady máme souboj o Charlottu v podání Alyssy Milano. V levém rohu otřesný vypravěč a ještě horší upír Martin Kemp a v pravém více než rok Charlottu milující Harrison Pruett jako sympatický student Chris. Koho si Charlotta pro svou velkou noc vybere? Zdá se to být jednoznačné. Jenže! - upír dá Charlottě nahrdelník a dvakrát se jí vetře do snu. Tím "pochopitelně" dovede Charlottu i diváka na rozcestí a nikdo neví, jak to dopadne. He. PS: Pochopitelně Charlottu během svého třídenního tápání potká nějaká ta lesbická zkušenost a nějaký ten grupáček ve snu, takže nejde jen o další upírský film. Ta nadžánrovost je zřejmá! He. Bravo. ()

kaylin

Jsem rád, že jsem si konečně ujasnil, jak se pozná panna i okolo dvacítky. Zásadně nenosí podprsenku a navíc její sny jsou plné erotických představ, do nichž vstupují i upíři. Mimochodem jsou ty sny i celkem lesbické. Z toho vyplývá jednoduché ponaučení. Raději se zbavte svého panenství co nejdříve, protože z toho můžete začít celkem obstojně šílet. Proč si to nechávat pro nějakého prince Krasoně, když po vás půjde upír? Stupidní, ale Alyssa má hezká prsa. A to je asi nejdůležitější poučení celého filmu. ()

majxik

Nečekejte od toho horor ani porno, jedná se spíše o lehce erotickou podívanou, s erotikou směřovanou spíše do míst umění. Pokud se ale uvolníte a vypnete mozek tak se dočkáte ne až tak špatného filmu. ()

lennyd

Před stovkami let přišel o svoji velkou lásku, a nyní, ve své nesmrtelnosti bloudí světem a hledá ji. Nyní se na něj usmálo štěstí - její duši našel ve středoškolačce Charlotte, atraktivní dívce, panensky čisté. Ta ale slíbila svému příteli, že se s ním o svých osmnáctých narozeninách vyspí, a právě tři dny, které do narozenin zbývají, má On do záchrany před věčným zatracením. Musí ale přesvědčit Charlotte, aby své panenství věnovala Jemu... Tak nevím, film je zařazen do kategorie Horor / Erotický. Když opominu fakt, že byl horor to dokoukat do konce, tak ani jeden ze slíbených žánrů nijak moc neobsahuje. K hororu to má hodně daleko, a jestli považujeme to, že Charlotte několikrát ukáže své poprsí, za erotický film, tak budiž (to už je více hororově erotický původní Drákula Francise Forda Coppoly). Ale zpět k tomuto filmu - zápletka ještě víc pitomá než v prcičkách, herci - hlavně sám pan upír - naprosto otřesní. Snad jediná trochu zajímavá scéna je focení hlavní hrdinky .. a to ne kvůli nějakému hereckému umění, ale kvůli .. no znáte to :). Odpadu! tento film unikl opravdu jen o prsa (Alyssy Milano)... ()

VanTom

Cudnou, pobožnou pannu (tč. vysokoškolskou studentku) stahuje do sexuchtivých tenat slizký upír, snad ji včas zachrání její (trpělivá, přestože nadržená) pravá láska! Kýčovitý romantický "horor" mi kvalitou (režie, scénáře i hereckých výkonů) připomněl v pubertě potajmu sledované půlnoční erotické filmy na Nově, takže jsem se vlastně i docela bavil. Hrudník půvabné Alyssy Milano si obě hvězdičky bez debat zaslouží. :-) ()

Hyb_rid odpad!

Nějakým nedopatřením se mi dostal tento film do rukou a navzdory komentářům o kvalitě tohoto snímku, které jsem z několika stran pochytil mi zvědavost zavelela přesvědčit se na vlastní oči. Přece jen horor/erotický film to ledacos slibovalo a abych pravdu řekl, on to horor skutečně byl ... ačkoli trochu jiný než jsem předpokládal. Byl to horor scénáristický, už dlouho jsem neviděl tak prkenné 'herecké' výkony a tupé dialogy. Na druhou stranu téměř nahá Alyssa Milano nebyla k zahození, ale to by se mi z pohledu na její křivky musel odkrvit mozek abych dal této slátanině něco víc než odpad :-)) ()

mira007

Deset let poté, co dcerka Arnolda prchala v Komandu před Benettem, si Alyssa Milano střihla roli v jakémsi soft hororu s vizuálem nějakého šotu z pařadu Playboye, kde hlavní roli má jakýsi upír. Spíš úsměvná blbina pro fanoušky oné herečky než něco, co bych měl brát vážně jako filmový zážitek. Prostě Stmívání přišlo později. ()