Ačkoli L má stále jisté podezření, Light a Misa se vracejí na ústředí s vymazanými vzpomínkami na to, že byli Kira. (Netflix)

honajz2

Na mě to působí, jako by se z toho stal úplně jiný seriál. A ten mě vyloženě přestává bavit, protože se tu jen pátrá po tom, kdo z jedné firmy má Death Note, skrze kterým zabíjí konkurenci. Miso taky nechybí a je stále stejně nesnesitelná jako vždycky a do vyšetřovacího týmu se dokonce přidává její agent, který je stejně otravný jako ona... A aby to nebylo všechno, do pátracího týmu přichází i dvě nové posily, které mě už teď moc nezajímají. No nevím, nevím, myslel jsem si, že to zvládnu dokoukat, ale jestli mě čeká víc takových epizod a celá nová zápletka mě bude nudit stejně jako teď, tak se tak rozhodně nestane. Už předtím to byla nastavovaná kaše, ale teď už to platí tak desetinásobně. Slabé 2* ()

Frajer42

Spoilery! Bezkonkurenčně prozatím nejhorší epizoda. Poprvé extrémní nuda, kdy se řeší neustále dokola ty samé píčoviny. Naprosto správně jsem se obával toho nejhoršího, když Light začal foukat pod kulky žiletkáři. Jejich "spolupráce" je naprosto o ničem. Úplně seriál opustilo to, co ho dělalo nejlepším. Strašná škoda. Více takhle dementních epizod a obávám se, že to ani nedokoukám. Obrovský propad kvality, děj se otočil o 180 stupňů a nedokážu se tam chytit čehokoli, co by mě bavilo. [15 %] ()