Krátkometrážny / Animovaný / Fantasy / Thriller
USA, 2005, 11 min

Réžia:

Shane Acker

Hadrový paňác poměří síly s monstrem, které vysává duše jeho soukmenovců. (havLord)

shantim

Scénář je sice průměrný, okoukaný z hollywoodských filmů, ale výtvarná stránka je na jedničku. Takže celkem za čtyři. ()

dANo

Veľmi zaujímavý (hlavne po vizuálnej stránke) krátky film, ktorý zobrazuje jednoduchý príbeh odohrávajúci sa v akomsi post-apokalyptickom svete bez ľudí, kde všetko majú pod kontrolou robotické monštrá, ale proti nim sa ešte dokážu postaviť malé plátené bábky s číslicami na chrbte. Príjemný bol aj hudobný sprievod, takže celkovo to pôsobí veľmi silno a už teraz viem, že 09.09.09 si checknem celovečerný film 9. ()

-ELFKA-

Tak táto plechová potvora ma riadne vystrašila! Škrípajúci zvuk sprevádzajúci každý jej pohyb ani nehovorím. Poetika príbehu sa krásne bije s temným a bezútešným prostredím. Napätie od začiatku do konca a hustá atmosféra Vás úplne pohltia. ()

Cejny

Zajímavý krátkometrážní snímek s hadrovým panáčkem na zip v postapokalyptickém světě s příjemným příběhem. ()

Melios

Videl som to počas rokov už niekoľkokrát ,no doteraz ma to neomrzelo. Dúfam ,že Shane Acker vytvorí v blízkej dobe podobné projekty ako 9 a jeho celovečerná verzia.... :) ()

Seti

Skutečně zajímavé. Chci víc a doufám, že chystaný film mi to přinese měrou vrchovatou. Tedy alespoň taser je mi příslibem něčeho skutečně nového v zatuchlém království digitální animace (už mám pokrk mluvících zvířátek :-). ()

chamba

Som rád, že som tento kraťas videl až po celovečernáku, lebo by mi skazil celkový výborný dojem a čiastočne aj pointu filmu. ()

charlie_ando

Poutavý příběh o osudovém osamoceném boji němých hadrových panáčků číslo 5 a 9 proti stroji “bestii“ v post apokalyptickém světě plném zkázy. Vizuálně nápaditý silný příběh s tragický průběhem a šťastným koncem, který dal vzniknout celovečernímu filmu. ()

Scytale

Krasny temny survival animak z blize nespecifikovane postapokalypticke budoucnosti s vybornymi zvukovymi efekty. Vzhledem k tematu a bezchybnemu provedeni ocekavam nedockave celovecerni verzi. To bude lahudka! ()

wosho

Shane Acker naplnil svůj kraťas 9 tajemnou atmosférou, krásnou vizuální stránkou a velice podařeným hudebním doprovodem a ozvučením. Bohužel zapoměl na silnější příběh, který zde silně chybí(přeci jen 11minut je 11minut). Doufám, že v celovečerní stopáži bude i pořádný děj, jelikož bez něj opravdový film nikdy nebude dobrým a to co lze krátkometrážním filmům odpustit, tak u celovečerního již ne!!!! ()