Vyhnanec

Londýn současnosti. Plný násilí, krutosti a zločinu. Do takového prostředí se vrací veterán z Iráku Danny Bryant (Sean Bean), kterým společnost opovrhuje. Když nevinné neochrání policie, pokusí se vzít věci do vlastních rukou... (Sonnik)

Teabag

Ta neutěšená násilná atmosféra je tu vykreslená opravdu dobře. K tomu vcelku dobré herecké výkony (Bean, Dyer, James) a dobrá akční kriminálka (osobně bych spíš řekl thriller) je na světě. Outlaw je film o gangsterech, kteří to vlastně myslí dobře. Nedělá hrdiny z "opravdických zločinců". A v tom je pro mě jeho kouzlo. 7/10. ()

Sabrewulf

Strašně zmatený film, který neví, jestli bude Přání smrti, Oko za oko, nebo Punisher. Nakonec je z toho maglajz, ve kterém jsou zmatené i postavy a jejich jednání (zabití jednoho ze svých je velké WTF). K tomu všemu příšerná kamera, to úmyslné třepání i během obyčejného dialogu, už by se mělo postavit mimo zákon, nebo za to rovnou střílet. ()

Hapretor

Psanec - v hlavní roli S. Bean - film stejně stojí za sranec. Tento počin je zbytečný, co se týče filmařiny, a tudíž i koukání na TV. Já si řek, že když tam hraje S. Bean, bude to v pohodě - drsňáci mu jdou - možná ještě o kapánek lépe než Willisovi. A neni tak okoukanej. Jenže ne! Je to hovadina. Do kvalitního thrilleru to má daleko jak housenka k motýlovi. ()

unrocker

Zčátek vypadá velmi nadějně myšlenka filmu opravdu slibuje dobrou podívanou... No ale samotné provedení je více než zklamání. Myšlanka samotné pomsty těm , kteří vám škodí je velmi lákavá, ale v tomto filmu je provedena nepřehledně , človek neví kdo na koho útočí ,proč se na něho útočí... No prostě je to takový anglický zmatek... ()

jafuska

jejda jejda,copak toto byl za film? myslela jsem,že to bude jen průměr jako skoro všechny filmy, ale nějak jsem se spletla, chlapy, co berou do svých rukou spravedlnost, bylo to bravůrný, docela jse je chápala, a fandila jsem jim a nakonec to i dobře dopadlo, teda jak pro koho, tento film se mě opravdu po dlouhé době líbil ()

• Nick Love napísal scenár na základe krátkych príbehov uverejnených v rôznych britských periodikách. Príbeh je síce vymyslený, ale mnoho z vykreslených udalostí je založených na skutočnosti. (m.a.t.o.)