Komedie o potěšení a ohrožení spjatým s blažeností. Rozumný investiční bankéř Richard Cooper (Chris Rock) má vše: skvělou karieru, zbožňující ženu, a dvě krásné děti. Má jediný problém - je znuděný. Richardovy příležitostné myšlenky o dalších ženách se zdají dost neškodné, dokud nepotká volnou, duchaplnou Nikky (Kerry Washington), úžasnou sexy kamarádku z minulosti. Objeví se ve dveřích jeho kanceláře a začne s ním hrát hru na kočku a myš, hru která mu vrátí úsměv, ale také otestuje jeho manželství. (ČSFD)

MareT.

Komedie, která je vlastně celá o sexu, je místy až trapně nereálná a to díky divnému chování hlavních postav. Žádný náznak žánru, kterých je v tomto filmu hodně, není dotáhnutý ani do poloviny, což znamená, že z filmu dělá polotovar, který je zakončený nechutným hudebním číslem, který jakoby vypadl z jiného filmu! ()

Compadre

Nejdřív jsem myslel, že to bude normální seriózní komedie (a asi i trochu nudná), ale brzy jsem zjistil, že jsem se spletl. frustrovaný Chris Rock je svou manželkou terorizován neposkytováním sexu a v důsledku toho se chová tak jak se chová - dost divně. A jak naschvál se po letech objeví jeho kámoška - nádherná Nikky....Teda bavil jsem se po většinu filmu dost (hlavně Rockovo uvažování o tom, jak by se choval, kdyby byl znovu svobodný, to je bomba), to věčné přemítání obou hlavních hrdinů (Rock a Nikky),o tom kdo chce koho šukat a proč nešukaj a pod.. je srandovní, ale na druhou stranu je vyváženo scénami, které jsou zase úplně o hovně. A to zpívané finále, to je vrchol debility. Takže nenáročná, ale nevyvážená komedie. ()

paphaja

tu jedinou hvězdu dostala pouze hudba, nic víc. Film tak nudný, že i sponka na kancelářským stole hlavního hrdiny by si zasloužila větší ocenění než celý film. Rozhodně už nikdy nebudu 90 minut čekat jestli nějaký šašek "dá" tý holce co s ním chodí na oběd nebo ne. A upřímně?měl do toho jít! Mít takovou rachejtli jako Richard, dávno se oběsím na kravatě přišpendlené ke stropu třeba tou kancelářskou sponou.. ()

_ksilt

Pro me priejmne prekvapeni, shoduju se s komentarem Darwina, napr. pri hlasce "Where are you gonna go ? To get some duck !" sem se malem zadusil smichy. Z komentaru ktere jsem tu precetl je celkem patrno kolik divaku sledovalo film v neoriginalnim zneni, tezko se potom timhle filmem prokousete dal nez za uvodni titulky a taky ne nadarmo sem jej sledoval prave na kanale Sky Indie. Jedna hvezda navic jeste za OST. ()

Ryuuhei

Tohle mohl být zatraceně dobrý, naturalistický snímek, který by pracoval s uvěřitelným tématem nevěry, dokázal by i celkem dobře pobavit a propojit tak funkční komedii se slušným dramatem. Nakonec se z toho vyklubalo typicky moralistické dílo, které hlásá, že nezáleží na tom, když si člověk s protějškem nerozumí, není s ním vlastně vůbec spokojený a v životě se jen přizpůsobuje. Bulšit! Totální. Ale mimo to zábavná, dobrými myšlenkami protkaná a zejména pěkná podívaná hlavně díky naprosto neodolatelné Kerry Washington, které bych v době natáčení filmu hádal max. něco málo přes 20 let (zářný příklad, jak úžasně mohou vypadat i ženy po třicítce). ()

• Heslo filmu "V manželství tě nikdo neuslyší křičet" je hříčkou s heslem filmu Vetřelec, které zní "Ve vesmíru tě nikdo neuslyší křičet". (HappySmile)