Drawn Together je americký animovaný sitcom pro dospělé. Podobně jako v The Challenge na MTV a v The Surreal Life na VH1 i zde osm protagonistů představuje kombinaci osobností, které se objevili již před touto sérií. Narozdíl od nich se však v Drawn Together objevují karikatury zavedených postav. Navíc ještě parodují typy postav charakteristické pro televizní reality show. (oficiálny text distribútora)

Martin_W

1 dům, milión kamer a 8 perverzních postaviček připravených udělat si legraci ze všeho, co se jim dostane pod ruku. Tohle přesně je DRAWN TOGETHER. Nic tak geniálně perverzního oko člověka ještě nevidělo od doby South Parku. Máte rádi lesbičky ? gaye ? realiy Show ? pokémony ? Nebo je naopak rádi nemáte? Potom je DT přímo pro vás. Kde jinde uvidíme Supermana se sado maso choutkami ? Prase, které močí do dřezu ? Pouze tady. Skvělá parta postaviček, kterou si oblíbí každý druhý divák, kterému nevadí sprostý, či záchodový humor. 89% ()

Berty00

V poslednej dobe som preorientovaný na animované seriály tipu Drawn Together,South Park či Ugly Americans A ktovie prečo sa ma to takto drží...Musím povedať že zo všetkých televíznych staníc ktoré mám doma pozerám len jednu a to je Comedy Central a to predovšetkým preto lebo tam chodia blbosti takéhoto tipu | A nezáleží na tom že o polnoci|...Naozaj každým dielom sa teším na ďalší a čakám že to bude ešte viac bizarnejšie a ono aj je no Ugly Americans sa umňa uchitil predsa len o čosi viac a to predovšetkým pretože tám nájdete "absolútnu bizarnosť" a to v podobe všelijakého druhu charakterov |kto sleduje vie o čom hovorím ...| ()

Mishqo

nekompromisná, spoločensky nekorektná, south-park-ovsky drzá, amorálna, animovaná reality show zachycujúca život 8 animovaných postavičiek (mnoho z nich vám určite niekoho pripomenie)...rozhodne si neberie servítku pred ústa...nie každému sa musí páčiť (nič pre puritánov) ale IT'S FUCKING HILARIOUS!!! =D ....len škoda že to so série na sériu upadá a stráca svoj glanc ()

BigDeal

Tak toto ma naozaj nechytilo a po troch častiach nadobro končím. Je pravda, že cenzúra pri tomto seriáli nemá miesto a pár hlášok sa nájde, ale inak ide len o buď nechutné, alebo naťahované situácie nesympatických postavičiek, ktoré sa síce správajú presne ako ľudia v reality show, no stále to nič nemení na tom, že sa správajú debilne. ()

kinghome

Nechápu co se lidem na týhle blbosti líbí. Je na světě milionkrát víc lepších animáků než je tahle trapná kravina. K tomu to je hnusně nakreslený a až na pár fajn hlášek, u kterých jsem se pousmál mě Drawn Together vůbec nebavilo, ani jeden díl není nějak extra dobrej a spíš je to podprůměr, zase jednou nechápu hodnocení CSFD, tohle mě fakt úplně obešlo. ()

• Ling-Ling paroduje Pikachu z japonského animovaného seriálu Pokémon. (Martin_W)