Celý příběh se odehrává okolo ztraceného mobilu, nálezce (Maxima) a jeho vlastníka (Mashy) a jejich snahy si předat mobil zpět. Různá zpoždění a další komplikace oddalují jejich setkání. Jejich hodnoty a očekávání se v průběhu mění a sami netuší, jak taková maličkost může změnit jejich život. (Piplik)

Kreeki

Aneb náhoda je blbec. Tohle má něco do sebe, přinejmenším hlavní "tahoun" celého snímku, vtipná a sexy Yekaterina Fedulova v hlavní roli. Velmi milý a nápaditý film, na který jsem se těšil od té doby, co jsem se o něm dozvěděl. P.S. Varuji, okamžitě nebezpečně zvedá náladu! 7/10. Scénář: Oksana Bychkova, Nana Grinshtein ()

Aljak

Rámec príbehu celkom dobrý, aj ústredné postavy, len akosi ma to postupom času začalo dosť nudiť, keďže sa to donekonečna točilo okolo toho istého. Pritom ani jeden z tejto dvojice mi neprišiel nejako extrémne zaneprázdnený, ale hlavne že odovzdanie mobilu sa muselo vliecť celý deň. Keby skončil príbeh na tom moste, dal by som 3*, ale tá dodatočná scéna, ktorá film uzavrela, ma trochu sklamala, takže zostanem pri dvoch. Škoda, že ten zaujímavý rámec príbehu nemal lepšiu dejovú líniu... ()

Toto

Filmy kde sa dvaja ľudia majú stretnúť, ale stále sa obchádzajú, míňajú až sa dve minúty pred koncom konečne dočkajú, sú pekne únavné. Ako v tomto prípade. A nepomohlo ani to, že boli obaja sympaťáci. Oživenie priniesli len rôzne ruské postavičky opilcov, bezdomovcov... A ruština. Na tú sa len tak nezabúda. ()

blueskin

ani sympatické hlavní postavy v čele s přirozeně krásnou jekatěrinou fedulovovou nedokážou vyvážit poněkud slaboduchý scénář téhle komedie. poté, co se k maximovi náhodou dostane mášin mobilní telefon, následuje sled pokusů o jeho předání zmařených různými, zpravidla však nepříliš přesvědčivě vysvětlenými okolnostmi. do toho se rozpadají vzathy obou protagonistů, kteří tak z logiky romantických komedií neodvratně směřují do náruče toho druhého. nic víc režisérský debut oxany byčkovové nenabízí, snad jen neokoukané exteriéry současného petrohradu, to mi však na 85 minut filmu přijde trochu málo. ()

Mariin

Dobrý ruský film o náhodách, ztrátách a nalézání vztahů. Odehrává se v současném Petrohradě a je to spíše jakýsi "dokumentární" snímek všedních dnů než drama nebo komedie. Civilně působící herci. Hodnoty jako láska a manželství tů zůstávají. Jen mi bylo divné, že hlavní postava, slečna Máša, vůbec nemá své rodinné zázemí (rodiče, sourozenci). Přesněji 3,5. ()

• Radio stanice Piter FM vznikla v budově, ve které byl předtím 10 let veřejný dům. (Dlee)
  • Film zabodoval na vyhlašování cen MTV Russia Music Awards v kategoriích Nejlepší soundtrack- Gorod 312 za píseň „Vne Zony Dostupa“; Nejlepší ženský výkon - Yekaterina Fedulova. (Dlee)