Pravidlá násilia

• Česko Pravidla násilí (viac)

Napínavý a opravdu brutální thriller vypráví o ženě ze střední třídy a jejím příteli, kteří se po noci plné vášně vydávají na nóbl večírek. Na cestě je však přepadá banda násilníků, kteří muže zmlátí a ženu krutým způsobem hromadně znásilní. Strašný zážitek vyvolává v traumatizované dvojici touhu po pomstě, a proto se ihned poté, co se jen trochu vzpamatují, oba chopí zbraní. Se západem slunce odhodlaná dvojice začíná svou odplatu. Nic je nezastaví a útočníky čeká opravdu trýznivá krvavá lázeň. (oficiálny text distribútora)

jefff

Pravidla násilý jsem zkouknul pouze kvuli Gillian (asi jako ostatní řekl bych). A po zkouknutí bych jako plus viděl pouze právě zmíněnou Gillian, jinak jde o naprostou kravinu obřích rozměrů. Nic, ale zhola nic se mi na Pravidlech násilý nelíbilo a nic mě nezaujalo. Nuda, trapný scény a zhovadilost v každém záběru filmu. Bléé ()

kingik

Film je to celkem drsný ve svém vyznění. Dva lidé, muž a žena, v noci narazí na bandu násilníků, kteří ji hromadně znásilní a ho brutálně zmlátí. Oba pak prahnou po pomstě, jak násilníkům ukázat, zač je toho loket. Reálné prvky se z filmu rychle vytrácí a ani na psychologické prokreslení postav se tady moc nehraje. Přesto film působí právě tak nějak zvláštně, kdy dva odhodlaní lidé, co se stali obětí zločinu chtějí vidět, jak ten co jim to způsobil trpí. Takže postavy nelze nijak soudita současně jim nelze ani nijak fandit. Film diváka nevtáhne tolik, jak by býval mohl a není natočen ani nijak excelentně, ale jako nezávislý thriller s jednou osobní pomstou a dvěma dušičkama, které po jejím vykonání budou mít konečně klid, to obstojí. A Gillian Anderson s Danny Dyerem v rolích obětí náhodou hráli dobře. 70% ()

netahlo odpad!

Tak tohle, ze melo byt thriller/drama??? To bylo tak blby, ze by to nefungovala ani jako parodie! Gillian a jeji vyklepanej nabijec jako jedna z nejblbejsich dvojic, co jsem ja osobne na televizni obrazovce videl. Boze, to byla picovina! Dejte mi funkcni kameru a do rana vam natocim tri podobny nesmysly a jeste k tomu vypiju basu piv. ()

lioncel

Jediné pozitivum tohoto trošku zmateného snímku (u mě ve smyslu naprosto nevěrohodného náhlého obrácení chování/názorů na trest a pomstu u Adama, ale hlavně toho prvotního strašného zla = útok/znásilnění, které vyprovokoval a provedl ten otec chránící svou dceru(?) před tím samým skutkem a ještě k tomu v její přítomnosti) .. takže to jediné pozitivum pro mě spočívá v tom, že jsem s velkým zpožděním a s velmi příjemným překvapením zjistil, že Gillian Anderson nebyla svého času pouze šikovná a inteligentní : Special Agent Dana Scully, ale i nesmírně krásná a moc hezky vypadající (nahá) žena .. to mi Mulder celá léta úspěšně tajil .. pacholek … ()

sedm.1

První slovo co mě napadá k přirovnání k tomuto snímku je syrovost.Dále pak reálnost,drsnost,skvělé ústřední herecké duo.Pravidla násilí je jednou z možných variant na téma pomsta,ovšem je zpracována perfektně a hlavně mrazivě reálně.Syrovými emocemi je snímek přepchán a já si jich fakt užíval.Do pozice obětí bych se skutečně nechtěl dostat,brrr,o to víc jsem jim fandil.Velmi dobrý film. ()