Dokument o možných následkoch matky prírody a o najhorších možných katastrofách. Seriál popisuje teoretické scenáre, čo by sa stalo, keby boli veľké mestá sveta zasiahnuté ničivými katastrofami. Silnou devízou seriálu sú vizuálne efekty, ktoré reálne vykresľujú možné následky... (oficiálny text distribútora)

Webb

Fiktivní zobrazení katastrofických scénářů, u kterého mě trochu irituje větší vlna americkosti. Jinak ale zajímavě podané, to se musí nechat. ()

Attta

No tak tam by měla být nálepka mysteriózní ne?...Trochu hodně přehnané zobrazení katastrof. U dokumentů, které používají animace ukazující jak to asi vypadalo mám rád když není nic přehnané, ale aby řidič kličkoval mezi padajícími sloupy vysokého napětí a takové věci, to ať raději vysílají jenom senilním občanům v USA. Musím ovšem pochválit tu samotnou grafickou stránku animace, která vypadala opravdu věrohodně a výběr zajimavých katastrof. ()

wosho

Mám rád dokumenty. Mám rád dokumenty na téma: coby, kdyby?. Mám rád když jsou v dokumentech i hrané dramatické scény, či rekonstrukce. Ale to neplatí, že se mě bude libit kdejaká americká chujovina, kde dramatický hlas každou pětiminutku hlásí to samé. Kde je hromada akce (viz Ledová bouře: za pádící dodávkou se hroutí stožázy vysokého napětí a řidič na ledu bezproblému jim kličkuje) a kdy v celku je celý pořad strašlivě bulvární a je to jen čistě pro pabavení diváka. ()

ABLABLABLA

Dobrý dokumentární seriál, kdy se vám různé ničivé síly přírody snaží podat, tak aby vás to zaujalo. Prolínají se scény jakéhosi jednoduchého příběhu (podobný jako v katastrofických filmech) s opravdu chabým hereckým výkonem, což ale nehraje velkou roli, poněvadž je to dokument a ne film, s vysvětlením nějakého živlu odborníky a modely, jak to vypadá např. uvnitř masy vzduchu. Mě osobně fascinují tornáda, takže ze všech 6 dílů, tento považuju za nej. ()