Rocco znásilňuje Prahu

• Taliansko Rocco Ravishes Prague
Pornografický
Taliansko, 2001, 137 min

Celý tento "erotický" film který se (jak již podle názvu jistě poznáte) odehrává v Praze je pojat jako jeden velký konkurs do světa pornografických filmů. Rocco a jeho přátelé přijely do Prahy vyhledávajíc mladé talentky z řad českých dívek, které jsou opravdu překrásné. Jejich bizardní způsoby milování, třeba i na pánské toaletě za běžného provozu jsou zvláštní a neokoukané a vnášejí do filmu o trochu více než jsme zvýklí ve škatulce pornografie. (Mol)

BloodMax

Každý chlap chce být jako on, mnoha žen a dívek šampion. Tak by se asi dalo shrnout to, čím se Rocco proslavil....za kamerou jako šikovný režisér, kterému neunikne žádný záběr a před kamerou jako "ranař," který trestá neposlušné dívky svým 24centimetrovým "obuškem!" :-))) ()

Tosim

Italská legenda, na které nepoznáte emoci, ani kdybyste ho mlátili půlmetrovým (jakýmkoli) nástrojem po hlavě a zástupy středoevropských a konkrétně (bohužel) českých héreček, jež se tváří, jako kdyby místo sexu chtěly radši jít pracovat na pole. Zachraň se kdo můžeš. ()

Paity

Kdo si potrpí na netradiční styl filmů Rocca Siffrediho, nebude zklamán. Navíc v plné síle a hlavně živočišné formě si může užít Paulu Wild, po Dolly Buster naší druhou pornoprůkopnici. ()