Klub společníků óranské střední

(festivalový názov) (seriál)
  • Japonsko Óran kókó host club (viac)
Japonsko, 2006, 9 h 58 min (Minutáž: 23 min)

Soukromá akademie Ouran se vyznačuje za prvé: prestižností rodin a za druhé: bohatstvím. Právě toto je škola na kterou se jako zvláštní student dostává velmi chytrá Fujioka Haruhi. Haruhi která právě hledá tiché místo na učení vstoupí do 3 hudební učebny kde má své sídlo na Ouranu pověstný klub hostitelů. Haruhi svou neopatrností rozbije vázu v hodnotě 8 miliónů, aby zaplatila svůj dluh nastupuje v klubu hostitelů jako další hostitel jenž dívkám poskytuje vybrané lahůdky a nejvybranější konverzaci tak rozhodl král hostitelů Tamaki. Právě Tamaki Sou zdejší Ouranská ikona si bere Haruhi pod svá křídla. Dalšími členy klubu jsou viceprezident, finančník a šedá eminence klubu Kyouya Ootori, Dvojčata Kaoru a Hikaru, velmi mile vypadající dortíkový Honey a málomluvný tvrďák Mori. Jak dopadne Haruhi jenž před školou skrývá svoje pohlaví a vydává se za kluka na to se podíváme v 26 dílném komediálním anime. (Roby)

Carol Pifková

Vtipné anime so super príbehom. Rozhodne stojí za pozretie už len kvôli rozdielnym charakterom hlavných postáv, vďaka ktorým vznikajú rôzne vtipné situácie. Jedna hviezdička rozhodne patrí kawaii chlapcovi menom Honey-kun ♥, ktorého som si veľmi obľúbila a ďalšia Haruhi a jej občasnému flegmatickému správaniu. ()

SonGokussj

Skvost. Bohužel, předčasně ukončen. Manga trvá dál a je o dost lepší :-) [24.09.2015] Tento skvost jsem od té doby viděl asi 3x, ne-li vícekrát, komu jsem to doporučil, tomu se to líbilo, dokonce i anime neznalí lidé. Ouran je pro mě legendární. Do mangy jsem se ještě nepustil, ale budu muset. Anime opravdu nemá chybu a drží se mezi mými TOP5. Naprostých 100% [21.03.2010] Koronavirus v plných obrátkách a já dokoukal Ourana snad pošesté... Ne-li víc. Lidé se mi smáli, že to mám jako jedno z nejlepších anime v mém listu, ale pravda je, že jsem nic neviděl tolikrát, jako toto... Úžasné anime, které doporučuji naprosto komukoli, kdo má alespoň trochu smysl pro humor a srdce, které potřebuje jednou za čas zahřát... Da Best... 110 % ()

Dragoni

Charakterově propracované postavy, dějově ucházející příběh, který netlačí na pilu, dobrá hudba a to vše v zajímavém prostředí. Některé díly byly opravdu dobré a u jiných jsem se skoro nudil. Nejlepší postava Honey ala "Loli Shota". Příjemné komediální školní anime, které v polovině trošku změní styl a snaží se hlouběji prozkoumávat historii každého člena a Ouranského Host Clubu samotného, ale i přesto si zachová původní jiskru a styl. 80 % ()

Eawy

Keď už na ničom inom, tak sa tu určite zasmejete minimálne na tých Tamakiho výrazoch:P Chúďa Haruhi sa mi ako postava veľmi páči, tá jej vyslovená pravdovravnosť a otvorenosť a mierna salámovitosť, je presne to, čo často chýba postavám v iných seriáloch. Inokedy bývajú dievčence v Češtine je na to dobrý výraz- ztreštené a tu sú takí chalani:d ()

genetique

Cesta k japonskému anime u mňa asi nebude jednoduchá a zistil som, že určite nebude smerovať cez tento štýl seriálov. Pointy a myšlienky tohoto mierne zženštelého seriálu išli mierne mimo mňa a aj keď je tu pár vytipovaných miest, ku ktorým sa dá vrátiť, k celému seriálu asi už nie. 65%. ()

Galéria (1 358)