Horor sa skladá z dvoch poviedkových príbehov, v ktorých hlavní protagonisti stoja tvárou v tvár samotnému zlu. "Búrka": Skupina študentov čaká v dome na koniec silnej búrky. Odrazu, v najväčšom vetre a lejaku, zaklope na dvere cudzinec hľadajúci prístrešok. Študenti ho pustia dnu, ale cudzinec sa správa čoraz zvláštnejšie. Z minúty na minútu je búrka preč, no vraždenie ešte len začína! "Karma": Štyria bankoví lupiči a násilníci pochopia, že existuje aj niečo horšie a nebezpečnejšie, ako sú oni. A tiež to, že si za peniaze nemôžu kúpiť všetko, ani slobodu, ani svoj život. Čaká ich ozajstné peklo! (ricci.s)

ricci.s

Solídny horor zložený z dvoch príbehov. V prvom príbehu "Karma" prepadne skupinka lupičov banku, pričom niekoľko ľudí zastrelia. Na úteku sa im pokazí auto a natrafia na opustený dom, v ktorom žije veľmi zvláštna rodinka. Pomsta na seba nenechá dlho čakať. Jedná sa o taký štandardný horor s prvkami exploitation a kanibalizmu, celkovo lepší priemer. Druhý príbeh "Búrka" ma už zaujal viac. Skupinka študentov počas búrky usporiada seansu, aby vyvolala ducha Krvavej Mary. Krátko nato im zaklope na dvere neznámy cudzinec s maskou klauna, ktorý si potrebuje zatelefonovať, a neskôr sa objaví ešte záhadnejší policajt. Všetko sa vyostrí, keď v dome nájdu mŕtve telo jednej zo študentiek. Kto je vrahom? Klaun, policajt, jeden zo študentov, alebo to bude Krvavá Mary? Príjemný a napínavý príbeh. Celkovo sa jedná o prekvapenie a zábavu, v ktorej netreba hľadať nejakú hlbšiu myšlienku a ja ako nenáročný divák a milovník béčkových hororov dávam hodnotenie 4/5. ()

EvilPhoEniX

Tohle mě rozsekalo !!.. Film je rozdělen na dvě povídky, které se skládají z mých nejoblibenějších hororových žánrů a já zažil téměř hororový sen .. První povídka působí jako akční Film, parta černochů vykradou banku a po cestě na útěku se jim pokazí auto.. U lesa najdou opuštěný barák a začíná Peklo. Rodina vystřižená jako z Hory mají Oči.. Hixploitation jak vyšitý! Druhá Povídka však byla ještě lepší.. Skupina teenejdžrů vyvolají ducha Krvavé Mary, onedlouho zazvoní záhadný muž převlečený za Klauna, musím říct, že děsivějšího Klauna jsem snad neviděl,poté zazvoní Policajt,který nepůsobí zrovna přátelsky.. Všichni jsou uzavřeni v jedné mistnosti a mrtvol přibývá. Kdo je vrahem je však otázkou ?? Kvalitní Psychárna 75% ()

*CARNIFEX*

Horor skladajúci sa z dvoch poviedok. Prvý "KARMA" - Partia černochov sa rozhodne vybrať banku. Jedného z nich postrelia a tak sa pre ostatných členov stáva brzdou pri úteku do bezpečia. Rozhodnú sa ho na opustenom mieste odprásknuť. Aby toho nebolo málo, pokazí sa im auto. Neďaleko miesta, kde ostali visieť, stojí starý dom, odkiaľ si chcú privolať pomoc. Na dvere tohto baráku nikdy nemali zaklopať. Slasher o pošahanej, ľudožrútskej famílii s celkom solídnym záverom - 60 %. Druhý "STORM" - Partia študákov sa rozhodne vyvolať ducha Krvavej Mary. Z počiatku sa nič nedeje. Náhle na dvere domu zaklope nečakaná, netradičná "dvoj" návšteva v podobe klauna a policajta. Po ich príchode zomrie jedna z osôb. V dome tak ostáva šesť ľudí a jedna mŕtvola. Kto je vrahom?? Ničím zaujímavý, duchársky slasher, ktorý rovnako, ako pri prvej poviedke, potešil len záverom - 50%. Z celkového pohľadu, slabší priemer, kde potešila myšlienka spoločného záveru dvoch poviedok a pár pekných gore záberov. S odretými ušami tri hviezdy - 55%. ()

darkrobyk

Dvě strašidelné povídky volně na sebe navazující. První nijak nepřekvapí, podobných příběhů je spousta. Příjemná kamera a odplata, která je jistě zasloužená. Druhý příběh je daleko napínavější, byť to zpočátku vypadá jako standardní klišovitý horror. Stačí přeci jen zavolat z legrace Krvavou Mary a o jatka bude vystaráno. Jenže...jenže se postupně ukazuje, že vraždy má na svědomí někdo úplně jiný. Nebo že by přeci jen zasáhla brutální ženština s dírami místo očí? Nu, to je opravdu oříšek... A zatím z podříznutých a roztrhaných hrdel stříkají fontány rudé jak rubíny. ()

Epistemolog

Jeden od druhého obšlehnuté komenty nečtu na čsfd léta. Tady jsem to kvůli chybě v obsazení zlehka projel. Trošku mne překvapilo, že ani jeden z expertů nezmiňuje, že zde nehraje Gary Busey. No nic, časem to nějáký další dočasný admin opraví. Vypravěč Flavor Flav má málo prostoru a nejde o hlavní roli, víc se předvede raper Fingaz z hardcore sebranky Onyx. Tajemného klauna ztvárnil dvoumetrový Tony Todd, známý jako představitel kultovní postavy Candymana a bystří fandové wrestlingu zahlednou i Zeuse. Celuloid mne příjde podhodnocený, ale když vidím provařené nicky horní dvacky hodnotících, nedivím se. ()

dr.horrible

Pôvodne som Nite Tales hodnotil štyrmi hviezdičkami, tie sa ale vzťahovali iba na druhú poviedku, aj to z veľkej časti guilty pleasure. V podstate sa jedná o dve radové epizódy seriálu Bojíte sa tmy, s ratingom posunutým tak o pol triedy vyššie. Karma: Pomerne napínavá poviedka, no škodí jej nedostatočný záver. Vlastne je useknutá tak nejak v polke vety, s tým, že ukončenie príde neskôr, a to je spomenuté koncom druhej poviedky, tiež len tak mimo reči. 50%. Búrka: To je moje! Urban legend o Bloody Mary, kde je každý podozrivý, navyše s Tony Toddom. Poviedka, ktorej dokážem odpustiť aj viditeľne televíznu výpravu, aj detaily ako napríklad, že obete odchádzajú z miestnosti po jednom a už sa nevrátia. A ďalší potom zas odíde sám a tak to ide až dokonca, v príncipe 10 malých černoškov. GP 80%. Flava ako uvádzač je vlastne úplne zbytočný. Objaví sa iba v úvode a závere a za každým si z filmu uťahuje. Ale aj jemu odpúšťam. Nepatrím síce medzi skalných fanúšikov, ale minulý rok na Pohode mi podal ruku a odvtedy sa neumývam. :D Celkovo ide o lepší priemer, pozerateľný a zábavný, akurát moc nevystraší. Keď teda nie ste v predškolskom veku. ()

hladass

Film složený z dvou slabých, hororových příběhů, které by neobstály ani jako jedny z mnoha segmentů Příběhů ze záhrobí... První kus, Karma, o bandě idiotů, co přepadli banku je nudný blábol beze špetky atmosféry, nijakou pointou a hlavně s naprosto debilním střihem, který mě celých 40 minut neskutečně točil... V druhém příběhu, nazvaném Bouřka, se skupinka studentů pokusí podle legendy vyvolat Krvavou Mary... Tento kus už alespoň lehkou atmosféru má, ale zase dojíždí na zbytečný pokus o kombinaci slasheru a duchařiny... Navíc samotná Mary je spíše k smíchu, takže jediné, co lze v zásadě pochválit, je děsivý klaun v podání Tonyho Todda... Jako celek je to tedy slabota, podtržena naprosto iritujícím úvodním a závěrečný představením Flavora Flava... Některé ksichty prostě před kameru nepatří... ()

korbitch22

Negři fušujou do hororu a je to něco naprosto trapného, děsného a totálně vylízaného.Nejdřív mě totálně odradil příšerný čurák Flavour Flav, nebo jak se ten šišlající negr jmenuje.To, jak si hrál na drsnýho uvaděče a ještě se mě snažil natlouct do hlavy, že tu nikdy nebyli dva filmy v jednom mě rozesmálo, iritovalo a už během prvních 5. minut jsem měl chuť toho debila sejmout.Nevim proč jsem to nevypnul hned, asi proto, že jsem se ze zdejších komentářů těšil na děsivého klauna, jenže zdejší hororoví klauni by potřebovali nakopat do prdele, každej, kdo tomuhle trapnýmu pokusu o horor dal víc jak 2*, je u mě mentál.První povídka ušla za začátku, kdy se povedlo to přepadení, potom už to šlo do píče, stala se z toho trapná vykrádačka Texaskýho masakru a místo nějaký pořádnýho sekání, cákání a gore, tam brečej tři negři, ze kterej si parta mongoloidů odkusuje jednohubky.Druhá povídka, prý údajně děsivá jako prase (tady píšou fakt samý kokoti) byla jen snůžka píčovin přípomínající scénář poloretardovaného dawna, která měla logiku asi jako Babišovo zvolení do vedení naší země.Vypadalo to lacině jako Vřískot, potom se tam objevil blbě udělanej digitální bubák, kterej zakvičel jako nakopnutá sviňa a někoho sejmul.Tony Todd byl fajn a ta polonahá blondýnka taky ušla, ale takovej kopec scénáristickejch sraček by nevysral ani Indominus Rex.Zoufalý pokus lidí od rapu udělat něco děsivého se zvrhl ve výtvor opravdu děsivý, ale v úplně jiném slova syslu.Za pár momentek dám 30%, ale těm čtyřhvězdičkářům bych tady nejraději nakopal prdel. ()

Karamanlis

Pozerateľný, no v konečnom dôsledku iba priemerný dvojpoviedkový horor. Oba príbehy sú kvalitatívne zhruba na rovnakej úrovni a napriek občasným hluchým miestam nenudia. Mňa osobne o čosi málo viac zaujal ten prvý o podarenej partičke černošských gangstrov s názvom Karma. ()

eraserhead666

No co tohle bylo za sračku, napoví už naprosto mimózní dement Flavor Flav snažící se hrát na něco jako uvaděče stylu Cryptkeepera nebo Carpentera v Bags of Bones. Flav je naprosto mimo, k poblití, k zastřelení. A v podobném duchu se nesou i další dvě povídky. První, Karma, ne že by měla špatnou zápletku, pointa je sice všední a okoukaná jako silikonová prsa v pornu, ale postavičky vidlákovských degenů jsou docela dobré. Scénář je však na úrovni prvního stupně základní školy, charaktery a herecké výkony jednotlivých postav asi tak stejně a z počátku se zdá, že i ten konec povídky je naprosto k hovnu. Druhá povídka, Bouře, je na tom co se týče zápletky, scénáře, postav a příběhu snad ještě hůře. Omladina je na odstřel a potěšilo mě, jak skončili, všichni do jednoho. Chovají se jako naprostí idioti. Policista je ukrutný, to je za trest sledovat. Dalo by se říci, že jsem celý film protrpěl. Co tedy film zachránilo od odpadu, který bych mu klidně dal? Hip hopová hudba. Ta brýlatá černovláska ve druhé povídce ale hlavně, Tony Todd v roli klauna, pokud má na sobě klaunskou masku je naprosto výborný, děsivý a strašidelný, je to, po Candymanovi, snad jeho druhá nejlepší horrorová role. Tenhle film podruhé už snad jen za trest. ()

Morholt

"Negrům by se neměly dávat bouchačky. Maj potom roupy." pravil Jody z kultovního komiksu Preacher. A tihle negři roupy měli. Úspěšně vyloupili banku, ale protože Boží mlýny melou nejen jistě, ale někdy i rychle, dostali se brzy do rukou kanibalistických Jižanů, zřejmě potomků zakládajících členů Ku-klux-klanu. A ti si servítky nebrali. Toliko první povídka. ta druhá mixuje Krvavou Mary s odkazem na hraběnku Bathoryovou, hru na téma "kdo je vrah?" a Candymana, což je ještě umocněno přítomností Tonyho Todda. Solidní duchařský thriller s naprosto luxusním koncem, který před spaním nebyl tím pravým ořechovým. Celkově naprostá spokojenost. 80% ()

corpsy

Poviedkové horory sú fajn. Čas zbehne rýchlo a nedostatky sa pri krátkych minutážach príliš nedostavia. Ale aj na tie kraťasy treba mať mozog a nejaké tie skúsenosti. Očakávanie je veľmi zrádna domnienka a veľakrát sa nevyplní. NITE TALES je proste prepad v žánri a aj v celkovom zasadení v kinematografii. ()

ledzepfan

Zástup čtyřhvězd tady fakt nechápu.. Vždyť je to jen minimálně nápaditý brak na který za dva dny musí zapomenout každý kdo to viděl... ()

blackrain odpad!

Po dlouhé době se mi dostalo do rokou něco, co už si v životě nepustím, protože to byla obrovská ztráta času a jedna velká nuda. První příběh absolutně nazajímavý a recyklovaný. Kameraman tohoto kousku by zasloužil pár facek. Ty jeho záseky nebo jak by se to dalo nazvat mi málem způsobily mořskou nemoc. Druhý příběh na tom není o moc lépe. Měli se držet jen jedné roviny a ne do toho plést ještě legendu a nebo to měli udělat opačně, to už je ale v tuto chvíli jedno. Nejzajímavější figurou byl ten klaun. Sám o sobě vypadal děsivě. Ta Krvavá Mary, která tak ráda prozkoumávala krční tepny, byla úplně k ničemu. Vždyť ani pořádně neděsila, když se někde objevila. Ten černoch obalený zlatými prsteny, který příběhy uváděl a zároveň ukončoval, mě strašně rozčiloval. Vůbec bych se nedivila, kdyby se tm u něho objevil nějaký děsivý přízrak a chtěl mu ublížit. Nejsem nijak zvlášť škodolibá, ale on by si to zasloužil. ()

Martin741

Slusny cernossky horor /jediny cernoch, ktory je hororovym fundom je u mna Ken Foree/ s dvoma pviedkami. Prva poviedka je o vylupeni banky a naslednom hixploitation v akejsi lesnej chajde. Druha poviedka je o strasidelnom Klaunovi, ktory vrazdi tinedzerov, ktori chceli vyvolavat ducha. Deon Krajcir ako reziser nie je spatny : 55 % ()

cariada

Dvě povídky tak trocu přímo nepřímo propojené. První o čveřici černochů co jdou vykráct banku, ale moc hladce jim to nejde a dostanou se do spárů starých kanibalů, jo večeře je nutná. A druhá povídka Bouře, je o skupině přátel co se při bouři rozhodne hrát si na Krvavou Mary, jenže se ještě s pomocí dvou nezvaných návštěvníků mění hra na boj o život. Mě se tohle celkem líbilo. Slušná atmosféra i nápad. Hlavně první povídka a její druhá polovina to nemělo chybu. ()

klima777

Bizarní & groteskní. Ale, že bych pociťovala děs a hrůzu (neboli horor), to ne... Divadýlko. (1,5*) Půl hvězdy je pro Flavor Flava. Třeba proto, že vypadá jako Baron Samedi. ()

E´Tonno

Prvý príbeh Karma o štyroch bankových lupičoch ma sklamal. Hixploitationu síce moc neholdujem, ale takto slabé podanie som v hororovom filme fakt dávno nevidel - 2/5. Druhý príbeh Bouře má atmosféru a aj herci sa mi zdali lepší. Napríklad klaun bol naozaj ten typ, ktorému by asi mnoho ľudí neverilo to treba nechať.. Pekná hra s divákom - kto je vrah? 4/5. Takže vo výsledku za 3. ()