Green Day - International Supervideos!

(hudobný videoklip)

V devadesátých letech vydala americká punkrocková skupina Green Day CD se svými největšími hity, pojmenované International Hits! Paralerně s tím vyšlo na DVD to samé, doplněno o vizuální stránku věci. (Vuuul)

BuryGol

Vtipný, ujetý, vážný, nechutný, nostalgický, zajímavý, umělecký, bláznivý. Takový jsou klipy dneska už legendární skupiny Green Day. Já je objevil někdy okolo milénia, coby ještě malej kluk. Tady jsou to ještě rozdováděný kluci se svejma názorama a neexistuje barva, kterou by na hlavách neměli. Dneska už jsou to postarší chlápci, co zrajou jako víno. Klipy co přišly po těhlech se mi možná líběj o trošku víc. Ale i tak to bylo fajn nostalgický hodinový zavzpomínání na léta devadesátý, kdy se tahle trojka objevila na scéně. Doufám, že na ní Billie Joe, Mike a Tré ještě dlouho zůstanou! ()

kobejn

některé videoklipy jsou povedené i po vizuální stránce - určitě zaujme kýčovitě barevný walking contradiction či podobně laděný redundant... ()

BillieJoe

Tihle ztřeštěnci vás rozhodně nikdy nenechaj v klidu!Na jejich klipy se můžu dívat pořád dokola a jejich hudbu taky můžu poslouchat pořád dokola, protože tomu prostě nic nechybí! Zbožňuju "starý" Green Day, už jen proto, že si ráda zavzpomínám na jejich první garážovky a i jejich novější CD, ale pořád braný jako "ty starý hitovky" (Basket Case např.). Má to svý kouzlo. Jejich starý (ale i nový ) klipy jsou šílený, chaotický (Stuck with Me), energický, praštěný (Walking Contradiction, Nice guys finish Last), ale i uklidňující a dojemné (Good Riddance - Time of your Life). Green Day jsou pro mě tou nejlepší skupinou na světě, protože tak dobří, krásní a upřímní lidé prostě nemohou dělat špatnou hudbu :) ()