Vianočný zázrak

(TV film)
  • USA The Christmas Blessing (viac)

Mladý doktor Nathan Andrews (Neil Patrick Harris) sa presťahuje späť do rodného mesta po tom, čo mu umrie pacient. Začne pomáhať svojmu otcovi v autoservise a ako dobrovoľník v základnej škole. Tam sa zoznámi s učiteľkou Megan a chlapcom Charliem. Všetko je dokonalé až do chvíle, kým Megan a Charlie neochorejú. Nathan začne uvažovať o zmysle života a stále dúfa vo vianočný zázrak... (Nicky277)

aluna odpad!

Asi taky potřebuju transplantovat srdce, jelikož si nedovedu jinak vysvětlit, proč mě to vůbec nedojímalo. To byl ale sentimentální, odpornej, patetickej, do období Vánočního (jak jinak) zasazenej hnus, v kterým je úplně všechno, co vyjadřuje slovo "kýč" najednou a zazní všechny nejklišovitější fráze od: "Ztrácíme ho!", přes: "Tak moc tě miluju!" až po: "A uvidím to všechno z nebe?". Celou dobu to bylo dojákový utrpení, ale když s sebou sekla jistá slečna, tak jsem se od tý doby už jen chechtala, jak může někdo tohle zplodit a moje červený vánoční botičky to začaly odtancovávat k odpadu. Brr ()

freddy

Průměrný televizní snímek, odehrávající se během Vánoc, který se snaží z diváka za každou cenu vymáčknout aspoň jednu slzu a nabízí k tomu hned několik příležitostí, takže když tu slzu nevymáčknete napoprvé, tak dostanete ještě několik dalších příležitostí. Skoro by se dal tenhle film označit jako takový doják, který nenabízí příliš veselých scén, ale nabízí spíše scény smutné a dojímavé, což je jeho velká chyba. Nic se totiž nemá přehánět, a v tomto případě je to opravdu jedno dojímavé klišé za druhým. Ale zase musím uznat, že já jsem na to přistoupil a osudy všech postav jsem velice prožíval a trpěl spolu s nimi. Takže se nenechte mýlit tím, co jsem napsal předtím, film je sice doják plný klišé, ale zároveň pokud přistoupíte na tu hru tvůrců, tak to docela dobře funguje, tedy alespoň u mne tomu tak bylo. Ale jedno zklamání přece jen nastalo v tom, že jsem čekal trochu vánočnější film, než jakého se mi dostalo. Kvůli těm Vánocům jsem totiž na tohle dílko koukal především, vánoční filmy jsou totiž mé hobby. Ale musím konstatovat, že kromě vánočního období, ve kterém se film odehrával, tu toho moc vánočního nebylo. Takže nakonec je z toho sice zajímavé romantické drama, ale to je tak všechno. A navíc drama průměrné, takže po zralé úvaze uděluji tři hvězdičky. ()

Experiment

Jasne, že takýto ludia neexistuju a ked ano tak ich je určite veľmi málo,ale hrdinovia ako napriklad Rambo tiež určite neexistujú a ludia to žerú. Týmto nechcem povedať, že to je nejaký prelomový snímok, ale celkom sa mi to páčilo a normálne ma to dojalo. Dávam tomu také slušné 3* ()

anusha odpad!

nemyslim si ze takyto ludia este niekde na svete existuju a ak ano tak pre ich salene pateticke a sentimentalne kecy ich ostatny normalny ludia zahubia! ()

Bilky

Ani mne sympatickí herci nezaxranili tento klišeoidný "zázrak" na tému Vianoce + trauma zo straty matky či manželky. Sentimentálne až hrôza a ten scénar aj dialógy sú ako z rumunskej telenovely. ()