Nesmělý mladík vyznává lásku hezké dívce, bohužel umírá v tentýž den. Jeho matka, zabývající se restaurátorstvím se s tím nechce smířit a syna oživí díky knize Voodoo. Bohužel netuší, jakou chuť k jídlu mají takové Zombie a to v tak mladém věku. (LIVINGDEAD)

Shit

Neni to až zas tak zábavný jak sem čekal, hlavně teda ze začátku, kdy se nic moc neděje, nepadne skoro žádná hláška a vtipný situace by se daly spočítat na prstech jedný ruky bez prstů. Nicméně druhá půlka už je daleko hodnotnější, kdy zombáků, mrtvol a vnitřonstí přibývá geometrickou řadou, tu a tam se objeví nějaká solidní hláška nebo vtipná scénka, až to nakonec vyvrcholí naprosto úžasnou sekací sekvencí, která mi připomněla starej dobrej Braindead a jeho sekačkovou párty v závěru, to bylo parádní. 3,5* ()

Petulka88

Vcelku průměrná hororová blbůstka, která sice dokáže pobavit, ale místy i slušně nudí. Boy eats girl má dva zásadní problémy. Ten první je, že někteří herci typově absolutně nesedí na své role. Dva příklady za všechny: Největší školní ranař vypadá, že mu táhne na 40 a není ani tak drsňák jako spíš trapák. A místní školní krasavice svým zjevem nejvíc připomíná přestárlou ruskou nevěstu přes internet. To by se ale dalo nějak překousnout, co je podstatně horší je fakt, že se v první polovině filmu vlastně nic neděje a je to v podstatě nuda. Díky Bohu za to, že druhá půlka je podstatně zábavnější a nutno dodat, že i krvavější. Rázem tu tak máme pořádný masakr, kde ruce i nohy lítají vzduchem, červenou se nešetří, najde se tu místo i pro řádně černý humor a ve finále dojde i souboj zombies vs. řezečka na dřevo (nebo co to je). To dokáže spravit dojem, ale i tak se žádný zázrak nekoná. 3* s odřenýma ušima. ()

rollman1

Ze začátku to je jako pěkná teen komedie, která se asi v půlce zvrtne v totální zombie masakr, kde se nešetří litry prasečí krve a vnitřnostmi. Nechybí zde pár trefných hlášek, film uběhne jako voda a finální masakr potěší. Je to sice volovinka, která nenabízí nic nového, ale na jedno kouknutí v neděli večér to úplně stačí. ()

EvilPhoEniX

Je dopředu jasné, že se jedná o Poloamatérský Film.. Ze začátku jsem myslel, že se jedná o nějakou Upířinu nakonec to byl Zombie Horor.. Plno krve.. Ale tenhle film je příklad toho.. Kdy krev vyvolává Záchvaty smíchu.. Nikoliv Znechucuje či nadchne.. Amatérská Práce... Film naštěstí Ubíhá Rychle.. Jsou tam dvě krásné Holky:) Koukat se na to dá.. Ale spíš bych to nedoporučil! ()

• Natáčelo se v Dublinu (Irsko). (BMW12)