Agent FBI je posedlý pomstou vrahovi známému jako Rogue, který zabil jeho parťáka s rodinou. Když konečně stane Roguovi tváří v tvář, odhaluje se pravda o jejich minulosti. (oficiálny text distribútora)

petero

Ľudia, čo vám na tom tak vadí? Už ste zabudli na hlúpučké béčka aké točil Van Damme alebo Seagal? Pritom to nie je o nič horšie ako The One kde sa títo dvaja už stretli no Statham od vtedy na rebríčku stúpol takže tento krát je Leemu rovnocenným protivníkom. Ako vidím rozuzlenie príbehu niektorý nezvládli. Pre mňa to bolo príjemné zadosťučinenie nezáživného priebehu a s blížiacim koncom som si film užíval stále viac a viac. Statham aj Jet sú proste nástupcovia akčných borcov rokov predchádzajúcich ktorý dnes točia o mnoho podradnejšie filmy. Proste netreba čakať niečo veľkolepé a zapamätaniahodné. ()

Tuxedo

Toto setkání dvou akčních hvězd opravdu nedopadlo dobře. Akce se skládá vpodstatě jen ze dvou krátkých bitek a Jetovo pošťuchování s Jasonem (které trvá jen minutu a opravdu to nevypadá nijak cool, takže na se netěšte na nějaký výrazný souboj těchto dvou ikon). Zbytek je nuda, dějem i ztvárněním (zběsilý střih, filtrování) připomínající trochu dnešní seagalovky a vše dovršuje divná pointa a praštěný závěr. 3/10 ()

Dever

Soundtrack Brian Tyler: 1. Spyked ,2. Opening Titles ,3. Confession ,4. Rooftop Pursuit ,5. Whips ,6. Swordfight ,7. Rogue Cleans Da Hizouse ,8. Getting Started/Scene of the Crime ,9. The Set Up/Mr. Chang Sends Regards ,10. Shiro Comes To Town ,11. Bangkok Downtown ,12. This Isn't Japan ,13. Cop Hunting/Face To Face ,14. Compliments of Mr. Chang ,15. Rogue's Revenge ,16. Showdown ,17. Plans For Retalitation ,18. Watching the Changes ,19. Shiro's Estate ,20. End Credits ,21. Suicide King - Machines of Loving Grace ,22. Opening Titles , ()

predators

V podstatě ani nevím, za co dát hvězdu:-) Nekonal se žádný velký scénáristický nápad, myšlenka(až na závěrečnou pointu) a ani, pro mě, hvězdné duo v hlavních rolích neukázalo své maximum. Žádný souboj, ať už mezi nimi nebo proti někomu jinému. Místo toho mi byla naservírována jen bezhlavá, bezduchá střílečka a hromady mrtvých číňanů. Nic, s čím ztrácet čas...20% ()

choze

Promarněný potenciál "megabitvy dvou megaakčních megahvězd" rozmělněný ve standartní kinobéčko mě narozdíl od ostatních až tak nepálí. S ohledem nato, co totiž oba točí (u Jet Liho míněny jen americké filmy, americké jako tento), je to totiž nanejvýš nepřekvapivé a logické. Po pomalém rozjezdu jsem se dočkal většiny toho, co může takové béčko poskytnout (i když akce nemusely být tak krátké a neškodila by trocha humoru), včetně dvou osvěžujících nadstandartních závěrečných twistů operujících s béčkově volnější logikou. ()

• Motocykl, který řídí Jet Li, se jmenuje Hellcat a jeho výrobcem je Confederate Motor Company. (Nedhelborn)
  • Původní název filmu zněl Rogue. Ten však studio Lionsgate posléze změnilo na stávající War, aby tak předešlo záměně s krokodýlím thrillerem studia The Weinstein Company, jež do kin vstupoval v tomtéž období pod stejným originálním názvem Rogue (2007). (Conspi)