Můžeš mi odpustit?

(TV film)

V hale Hlavního nádraží se shodou nepříjemných okolností setkají manželé. Oba měli být v tu dobu někde jinde. Ona (J. Bohdalová) na školení, on (J. Somr) doma. Jenže oba mají poněkud nemanželské zájmy. Ona čeká na ctitele, on doprovází přítelkyni na chatu. Nastane diplomatické klání, aby se neprozradilo víc, než je třeba… (Česká televize)

EddieIron

To asi při inventuře v ČST našli kus volného filmu, který museli urychleně "zhodnotit". Jinak si vznik tohohle nesmyslu nedovedu vysvětlit. ()

ostravak30

Já budu méně kritičtější než kolegové. Za třináct minut toho herci opravdu moc nestihli. Taky se toho v této mikrokomedii moc nenamluví. Na druhé straně se alespoň ukázalo, že i beze slov umí kvalitní herci hrát. Nicméně hluché momenty to má a zápletka byla vskutku originální. Pro mě bylo i zajímavé se podívat, jak vypadalo hlavní nádraží. ()

Marthos

Vlastimil Nesrsta a jeho – prý – úsměvná manželská historka z pražského Hlavního nádraží. Jaroslav Dudek natáčel v sedmdesátých a osmdesátých letech jednu banalitu za druhou, ale jen málokterá obstojí i dnes. Tahle tedy rozhodně ne. #sbohemdokamen ()

Aniki

Výborných 13 minut, leč přeplácet více než třemi hvězdami by bylo nespravedlivé. Zaujal kolek na drahé zahraniční lahvi alkoholu, ne nepodobný těm dnešním u nás. Bohdalová skutečně excelovala i beze slov. ()

LadyPupu

Můžeš mi odpustit, Pane Bože, že prokrastinuju u takových blbostí?!? Nejzajímavější na této "mikrokomedii" je retro vzpomínka, jak dřív vypadalo Hlavní nádraží. ()