Prvý sneh

• Česko První sníh (viac)

Jimmy Starks (Guy Pearce) měl všechno. Krásnou holku, super práci a talent ošulit i toho nejprotřelejšího gaunera. Klidně plynoucí životní pouť mu rozházelo až setkání s Vacarem, který mu předpověděl tajemné nebezpečí, které se začíná přibližovat. Nezná jeho povahu, ale jedno ví jistě - Jimmy může být v klidu jen do chvíle než napadne první sníh. (oficiálny text distribútora)

Soweek

Psycho-drama v podání Guy Pearce to už bylo, akorát v lepší podobě. Tím ovšem nechci říct, že tento film je špatný. Jimmy Starks je úspěšný muž, kterému se cestou pouští rozbije auto. Aby si zkrátil chvíli, navštíví místního věštce, který mu předpoví osud( a že to není nic pěkného). Jaké je pak překvapení, když se věštby začnou naplňovat. O tom, jestli se Jimmy rozhodne akceptovat či neakceptovat svůj osud se už přesvědčte sami. Škoda toho konce, jinak by to byly plné 4, takhle "pouze" 3,5 ()

Gilmour93

Demento Guye Pearce. Marná snaha o jakési volně plynoucí existenciální drama, které nezachránilo ani velmi solidní obsazení. Upřímně řečeno, nemohl jsem se dočkat, až konečně napadne ten první sníh - jako pětileté dítko, co dostalo na blátivé Vánoce od Ježíška sáňky. A to přitom na věštce věřím! Nedávno jsem volal do pořadu na Primě a ta paní mi předpověděla, že mě v nejbližší době potká neočekávaný finanční výdaj spojený s jistým druhem komunikace. A pak se za měsíc dívám na účet za telefon a ono to fakt vyšlo..! ()

BathoryMan

Podpriemerná a nudná dráma.Sice na začiatku to tak nevyzerá a myslel som si že to bude celkom slušný mystikou okorenený film ale ako minúty pribúdali tak film sa čoraz viacej prepadal do bahna plného nudy a predvýdatelného deja!Guy Pearce sa tu nejako nenašiel a ani jeho filmová partnerka Piper Perabo bohvieako nehrá!A tak nakoniec mi tu zostali len tie nádherné pohlady na krajinu Nového Mexika,ktorých je tu síce požehnane ale v deji posobia ako vsuvka,ked už režiser nevedel čo dalej s dejom! ()

DannyBoy80

Začátek je hodně slabý, vpodstatě se nic neděje. Začátek zkrátit o 15 minut, trochu to víc natlačit na sebe ať nejsou hluchá místa a bude to jeste o fous lepší. Závěr už nebyl tak špatný. Možná to chtělo zasadit do jiného prostředí, více do hor. prostředí mi přišlo hodně sterilní a podle mě to filmu uškodilo. Apropo Piper Perabo je pěkná kočka :) Moto: jseš-li na tom aspoň trochu dobře, nechtěj znát svou budoucnost, pokud jsi totálně na dně, tak je to jedno..... ()

MareT.

Moc nepovedený kousek, který nedokázal dostat z námětu, co by mohlo být dostáno! Ta jedna * je za Guye Pearce, který dokázal to, abych vydržel do konce, jak to teda všechno bude! Ale finále bylo ještě horší než vše předešlé! Žádné finále, pořád se jenom na něco čekalo a bohužel nepřišlo nic! Ztráta času! ()