Come Early Morning

• Veľká Británia Come Early Morning

Snímek představuje dnešní venkovský svět na americkém jihu. V něžně vyprávěném příběhu hledá třicetiletá žena to, co každý z nás od života právem očekává – lásku, přátelství, porozumění i citovou sounáležitost. Hlavní hrdinka Lucy, kterou ztvárnila známá Ashley Judd, stále opakuje své omyly ve vztazích s muži a marně hledá toho pravého. V delikátním příběhu, plném upřímnosti, hledání pravdy, ale i sebedestrukce, je Lucy sama sobě největší překážkou v cestě za štěstím. Ačkoli je v práci i ve svém okolí velmi oblíbená, její opatrnost prožívat vztahy naplno i její nedůvěra vůči mužům jíbrání nalézt to, po čem touží. Také vizuální ztvárnění filmu dokresluje melancholičnost i citlivost příběhu. (oficiálny text distribútora)

misterz

Ashley Judd tu bola jednoducho nádherná, všetko tu stojí a padá na nej. Navyše to svoje psychologické rozpoloženie ohľadom postavy Lucy dokázala zahrať veľmi presvedčivo, čo sa prejavilo i na tej sľubovanej melancholickej atmosfére. Samozrejme k nej výraznou mierou prispela aj pekná hudba. Hlavná kostra príbehu ma však moc za srdce nechytila, pričom ak by sme sa mali baviť o pocitovej stránke cítil som sa nanajvýš ak tak neutrálne. Lepší priemer. 65/100 ()

emma53

Je to dokonalá ukázka toho, jak nemít život v paži, ale toužit po tom jako Lucy. Některé momenty byly takové, kdy jsem se v ní viděla i já. Byl ten konec nadějí a nebo ne?.......... Bezvadná hudba jen dotvářela celkovou atmosféru života pár lidiček kdesi na malém kousku amerického jihu a Ashley hrála ostatně jako vždy výborně. V tom autě bych snad brečela s ní i já........ ()

Ephemeris

Ak to mal byť hraný dokument zo života južanských vidlákov, tak ma to v ničom neprekvapilo ani neobohatilo. Folks žijú v ošarpaných drevených búdach, počúvajú v jednom kuse otravnú country, slopú odporné fľaškové pivo, jazdia na veľkých pick-upoch a určite volia Trumpa. A v nedeľu šup do sektárskeho kostola! Romantická linka totálna katastrofa, v češtine je na to výraz "odtažitý", v slovenčine ani adekvátny výraz nepoznám. No proste dvaja sa dávajú dokopy z donútenia, ako zo zoznamky pre stratené prípady. Jedna nadpriemerná posteľová scéna to nezachránila, slabota. ()

Alementina

Nikdy bych neřekla, že Ashley Judd dokáže něco takhle zahrát, úžasný. Jinak film o ženě a hlavně pro ženy. Většinu lidí tenhle film bavit nebude, je to trochu rozleklé, ale zaroven i to podtrhuje bezmocnost Lucy (Judd), všechny ty jeji vnitřní boje a nejistotu, zoufale sebedestruktivní činy... aneb Joey Lauren Adams - tvoje ženy ti rozumějí! ()