Starý mládenec a nenapravitelný sukničkář Mel (Matthew Modine) nesnáší závazky. Nakonec se přece jen nechá přemluvit svou přítelkyní Ingou ke společnému bydlení a svůj byt pronajme Ginger (Gina Gershon), bioložce z Velké Británie, která přijela do New Yorku studovat. Když ale dojde s Ingou k první hádce, vrátí se Mel do svého bytu, kde už ale bydlí Ginger, ta neochotně souhlasí s tím, že budou bydlet v jeho bytě společně. Situace se začne komplikovat, když Mel potká Dianu … (oficiálny text distribútora)

Campbell

Dost slabá romantická komedie, která potěší možná snad jenom pár frázemi, jinak je to neskutečná nuda která kdyby chtěla mohla být daleko více zábavná. 50 minut nudy a pak sem tam něco zajímavého. Ale největší problém vidím asi v tom že jsem neprožíval žádný emoce, nic co by mě rozesmálo ani nijak líbilo. A při tom herci byly slušní, nevím proč to takhle dopadlo ale víkrát to už vidět ani nechci, rozhodně po slibném traileru šílené zklamání. ()

tomtomtoma

Romantická komedie Nejlepší úlovek je standardizovanou spotřební pohádkou pro dívky a ženy. Muž tápe a hledá sám sebe, žena jde za svým cílem a nepromíjí téměř žádnou chybu. Zakletím se vytrvalo v žánrovém klišé a u podivně toporného humoru, chce snad parodovat, ale beze stylu a elegance a zápletka je chatrně poskládaná. Co více chtít, když Amérika je naše modla a vzor cesty? Nic, tak se kochejte a pracně vyhledávejte trochu zajímavější úseky! Hlavní postavou romantické pohádky je saxofonista na volné noze Mel (sympatický Matthew Modine). Každého nespořádaného člověka dříve, nebo později zachvátí panika nenaplněnosti osobního života. A občas se dějí zkraty. Bohužel bez kouzla, nápadu a smysluplnějšího pobavení. Hlavní ženskou postavou je osamělá bioložka Ginger (elegantní Gina Gershon). Občas to zajiskří, ale většinou ta podivná rozkolísanost vzájemné náklonosti bolí. Důležitou postavou je Diana (půvabná Christy Scott Cashman), znuděná atraktivní panička elitářských kruhů. Z dalších rolí: upjatě seriózní Dianin manžel Bruce (Fisher Stevens), nesmělý biolog v očekávání Harry (Kevin J. O'Connor), Melův věrný kamarád a hudebník Freddie (Isiah Whitlock Jr.), či Melova nudná přítelkyně Inga (Ewa Da Cruz). Film nemá vyšší ambice a ve chvíli, kdy někomu sedne tento pokus o humor, je o příjemné odreagování postaráno. Ostatní se mohou nechat unášet nádhernou šablonou daného filmového žánru. ()

daEmoNickY odpad!

1) Kurva, dneska se komedie http://librivox.org/poetics-by-aristotle/ rika uz kdecemu. 2) Ten film ma sice slusnou zapletku (oba hrdinove prozivaji neco podobneho) ale tak nejak tam zapomeli na "komedii". To slovo, ktere se obvykle vyskytuje pred slovem "romanticka". http://encyclopediadramatica.com/Obvious ---===Zkuste hadat o cem je tento odstavec===--- Dalsi film, kde [[ 1 ]] hlavni hrdinove utikaji od svych vynucenych osudu, potkaji se a divka se zepta "Kam to jede?". [ Divak : UH HUH WHAT? ] ... [[ 2 ]] Pak se jeden druhemu sveri "Ja jsem utikala pred UH HUH WHAT", druhy si pouze UH HUH WHAT mysli, nicmene nez si uvedomi, ze UH HUH WHAT je presne to, co si mysli, tak [[ 3 ]] se jeden od druheho oddeli [ Divak : To nasere. ] ... ... [[ 4 ... divani se na hodinky ]] Pak uplyne nejaky cas straveny tim, ze hrdinove pojidaji zakusky a uvedomuji si "Vzdyt to je ten pravy / prava". .... .... ..... [[ 5 ... nova krev ]] Olala! Je tu jeste nekdo dalsi, vetsinou to je Ten Pravy / Ta Prava http://www.bash.org/?414593 . To ovsem hrdina nechape. [ Divak : Kkt, aspon zbyde neco pro me. ] .... ---===[+]===--- Tady [[ 6 ... ]] hrdinka najde Toho Praveho Klona a hrdina Tu Pravou Kopii. Jasne! Takze Ten Pravy muze klidne s Tou Pravou zit aniz by se stal basnikem ( Poets lie to get laid ). Tim padem se zblizi. ... Ja se vsadim, ze to [[ 7 ]] jeden z Tech Pravych nejak posere! Kolik? Tenhle hrnek kafe Tak jo. .... Jo, jeste tam [[ 8 ... ]] nekdo musi rict "Pripadam si jako nahradnik". ..... Jasne ze se najde nejaky [[ 9 ]] duvod proc se setkat. Zde nemocna ryba, holka je rybozpytec. Coz me dostava k hlavnim postavam. Holka nikoho nema, protoze je krava co ma hodne dioptrii a tak kopne kazdeho, kdo se ji pokusi podojit, protoze si ho splete s vlkem. Kluk nikoho nema, protoze je vul, ktery zapomel ze k dojeni krav jsou potreba koule. ... ---===[+]===--- Hrdinova ryba kunka a bali hrdincinu zabu. Neni spatne ---===WTF===--- "Ja si myslela ze me miluje a on chtel ziskat azyl. Zjistila bych to driv, kdybych umela Armensky." *** Po zasunuti "Meli bychom se lepe poznat" *** Chlap co odmitne sex. Tohle je luxus, ktery maji jen zeny. *** "Kdo je Diana?" http://images.encyclopediadramatica.com/images/e/ea/GeeNoShit.jpg *** "Nemuzu te libat, protoze s v nitru myslim, ze nejsi schopen trvaleho vztahu" Odkdy se sexu rika trvaly vztah? Aha, on si dal penezenku do kapsy a ne na zadek http://www.csfd.cz/herec/1050-rasilov-nejml-sasa/gallery/?film_gallery=7064 . Je videt, ze Klaudie http://www.imdb.com/name/nm0616673/ neni zadny genius http://uncyclopedia.wikia.com/wiki/Genius . ---==Jo, ten odstavec byl spoiler===--- "Ten typek je nejakej nemocnej" "Ale hovno leda - ma ho zarazeny a tak mu kyslik nejde do mozku" ---===Tady nekdo dostane kafe===--- Ham nam nam nam nam nam http://encyclopediadramatica.com/OM_NOM_NOM_NOM . ---===Dobre je dilo k cemu?===--- Proste je to priklad kostry pro vytvoreni komedie. Pokud se zamyslis nad tou zapletkou, tak te urcite napadne nejaka vychytavka. A treba aji vtip. Nepletes si me s nekym, komu to neni u prdele? Nepletes si me s nekym, kdo s tebou mluvi? () (menej) (viac)

Arsenal83

Slabučké, fádne, nepravdepodobné. Najlepší úlovok totiž ten predčasne zostárnutý Matthew Modine mal hneď na začiatku, to bola tak o 20 rokov mladšia priateľka. S Ginou Gershon to by bolo tak na maximálne pár rokov a zas by musel hľadať. Avšak scenáristkou aj režisérkou je žena, takže je pochopiteľné, že tá mužskému pohľadu na vec nerozumie najlepšie. ()

• Natáčení filmu probíhalo v New Yorku. (Terva)