Pro univerzitní studenty se svět skládá ze sexu, drog a nadupaných večírků. Svět Bickforda Shmecklera je plný filozofických úvah, hodnotné literatury a intelektuálních myšlenek. Středem vesmíru je pro něj jeho notes vlastních velkolepých nápadů. Ten mu z legrace ukradne jeho spolužačka, sladká blondýnka Sarah. Po přečtení se do něj bezhlavě zamiluje. Bickford nestojí o svůdné sexy krásky, chce jen zpět svou knihu. A tak musí s kámošema vymyslet nejlepší plán svého života... (oficiálny text distribútora)

otík

Už dlouho jsem neviděl tak ujetý a zhulený film. Jeden magor, který si dává za vinu, že při autonehodě zabil vlastním matku, si v psychiatrické léčebně začal psát knihu, která je po odcizení šikovnou blondýnou veřejně rozdávána, což našeho mladíka vede téměř k nervovému zhroucení. Jenže šikovná blondýna naštěstí pro našeho magora umí nejen krást, ale také zná taje lásky a milování. Film, který sice je komedií, ale ne příliš vtipnou, je prošpikován miliony ujetých keců o fyzice, matice, vesmíru a vše je to dáno do různých rovnic. A až na konci začne hrdina mluvit o tom, že je sračka, dojde vám, že se díváte na totální sračku. Jedna hvězda za pár úsměvných scén a totálně vymazaného Matthew Lillarda ve vedlejší roli. ()

Cherry_Bomb

Komédiu v tomto filme nevidím a romantiku asi tiež nie. Takže čo sa dá zobrať z tohto filmu? Jedine myšlienka, že si máme dobre premyslieť ako budeme tráviť svoj čas nech nedopadneme ako hlavný hrdina. Za to a ešte ten príbeh s jeho mamou, ktorý sa divák dozvie na konci som uvažovala nad 2 hviezdičkami, ale nie to si nechám pre niečo lepšie. ()

P@\/EL

Já teda žádné žhavé nápady tady neviděl. Spíš z toho kluka lezly jenom samé nesmysly. Film postrádá humor, takže jako komedie selhává na plné čáře. O hereckých výkonech se v tomhle případě ani nedá mluvit. Žhavá je tak maximálně Olivia Wilde a to je, dokonce i na teenagerovskou komedii, opravdu málo. ()

masw odpad!

V tomto filmu se sice tvůrci snaží natočit teenagerskou komedii jinak a nově. Ale bohužel tento film není ani vtipný a přidat do těchhle filmů inteligentní postavy? Sakra který teenager chce v komedii typu prciček slyšet chytrý kecy? Ten chce vidět prsa, srandu a nechutnosti a tady je rozhodně neuvidí. Ani John Cho to nezachrání. ()

Jara.Cimrman.jr

"Je to komunistickej manifest hustejch myšlenek." I já bych chtěl napsat knihu, u které by dámy dostávaly spontánně orgasmus, či jako v tomto případě mozkasmus. A rozhodně bych si ji nenechal ukrást zhulenou kleptomankou Sárou, protože mi nápadně připomněla mou oblíbenou Olivii Wilde a tu bych bez podrobné osobní prohlídky z domu prostě nepustil. Navíc mne poměrně pobavily intelektuální žhavé nápady Bickforda Shmleckera, takže za mne jsou to bezproblémové tři hvězdy a kdyby Olivia zabalená toliko v tóze přišla orodovat za lepší hodnocení, tak by se s tím patrně dalo něco udělat. ()

• Natáčelo se ve městě Santa Clarita (Kalifornie, USA). (BMW12)