Filmová adaptace klasického románu R.L. Stevensona, plná napětí, dobrodružství a krásných scenérií.
Monotónní život mladého hostinského se změní, když se v jeho hostinci objeví tajemný starý pirát. Mapa, kterou skrývá ve své truhle je příliš zajímavá, než aby v ní zůstala ležet. Začíná dobrodružná a nebezpečná výprava na Ostrov kostlivců. (oficiálny text distribútora)

corpsy odpad!

Ťažko to označiť za mockbuster slávnych Disneyho PIRÁTOV Z KARIBIKU. A rovnako sa to nedá prijať ako akási voľná adaptácia Stevensonovho románu Ostrov pokladov. Je to proste dementná zlátanina majstra réžie Leigh Scotta a bandy zo štúdia The Asylum, ktorá sa chce na niečom priživovať, ale jej debilizmus jej to príliš nedovolí. ()

drankeryth odpad!

Jeden zo stoviek filmov o ostrove pokladov a tento patri medzi tie horsie, ktore neoplyvaju dobrymi hereckymi vykonmi a o napati ani nehovorim. Preco vlastne vznikol tento film? Trapne hlasky o drsnosti piratov stoja za velky prd a ten priteply francuzsky kapitan mi liezol na nervy. Film okorenili aj velkymi chrobakmi, ktori vobec nevyzerali, ze by ste sa ich mali bat, skor posobili takym komickym dojmom. Zaverecny suboj s letiacim chrobakom proti ich lodi si bez najmensich obav poradil Jim Hawkins s presnou ranou priamo do tela chrobaka. Co sa tyka subojov boli nezazivne a dost nudne ako vsetko v tomto filme. Nevedel som sa dockat zaverecnych tituliek a ked uz nabehli tak som bol stastny ze som tento film dopozeral bez ujmy na zdravi. Je vidiet ze tento film patri pod kridla firmy The Asylum, ktora rada zbiera odpadove filmy do svojej zbierky. Musim povedat, ze som este nevidel dobry film od tejto firmy. Je vidiet, ze maju talent na zbieranie takychto brakovych rarit,,he he ()

Malarkey odpad!

Nejdřív se ti piráti podrbou na koulích, jak sami tvrdí, a pak nám a především dětem ukážou zač je toho loket. Né, fakt jsem se u tohodle nebavil. Spíš se teda divím, že něco takového vůbec mohou točit a ještě hlavně pro děti. ()

RetroMan odpad!

Lance Henriksenovi role kapitána Silvera seděla, ale co naplat, točit v interiéru plavbu lodě s houpavou kamerou a přihlouplými dialogy, to chtělo něco víc než odvahu. Překřtil bych kapitána Silvera na kapitána Morgana a pak by se to dalo snést, podobně jako ženské obsazení. Hudba byla špatná a šermířské souboje doprovázené tribal technem už mi přišly jako výsměch. Román jsem ještě nečetl, ale věřím že je plný napětí, dobrodružství a krásných scenérií. Tento film je postrádal. ()

Campbell

Já se celkem dost bavil, pravda film je špatný a nemá čím překvapit. Silver v podání Henriksena je celkem srandovní. Ale nebylo to tak hrozné. Nagel je fajn a Giles je sympaťák i s tou hrouznou parukou. Efekty ujdou a není jich mnoho(ale vím že každý "inteligentní" člen csfd udělá na svém pc lepší, i když tomu hov*o rozumí.) Ale upřímě čekal jsem takový větší drajv a ne že budu čekat hodinu sice fajn podívané ale trochu zbytečné. ()