Malé batole, které se ztratilo třem zcela neschopným únoscům, prožívá svá první velká dobrodružství ve velkoměstě. Zlosyny tak zcela nevědomky, leč o to důkladněji vytrestá... (oficiálny text distribútora)

filmator

Intelektuálnější zábava než Teletubbies, labutí píseň filmů s dítětem vzdorujícím zlodějům, kde zloději bývají stokrát sympatičtější než fracek v hlavní roli. Zde dotaženo do absurdna. Batole utíkající trojici zlodějů přes město... Některé scénky jsou zábavné, ovšem lepší by bylo natočit film pouze se třemi přiblblými padouchy a možná by to byla větší legrace, protože bychom tam neměli přeslazené mimino a jeho nejbližší včetně příšerné chůvy, ze které se později vyklubala jedna ze stars Sexu ve městě (asi ta nejméně sympatická :-) Nejlepší část je asi, když se trojice únosců ptají policisté na špatně zaparkované auto, zatímco Bink Mantegnovi podpaluje zapalovačem rozkrok. "Někdo tu griluje." následováno hasením "plápolajícího" rozkroku tak jak "jsme se to učili ve skautu." ()

wosho

Takhle učelově vykradený film, postavený na jediném nápadu se jen tak dlouho nevidí. Na zručně natočený, přesně odehraný (herci nádherně přehrávají) a solidně napsaný (vymyslet tolik gagů na jednoduchý nápad mimino x únosci) a přesto finančně neůspěšný film se nelze až tolik hněvat. Jasně producentům ukazuje, že ždímat závěr Sám doma1 a 2 prostě nejde. Přesto se na tohoto prcka rád vždy podívám, což o třetím díle Sám doma rozhodně nemohu napsat. ()

TerezaVanCZ

Někdy mi přijde, že někteří uživatelé zapomněli jaké je to být dítětem. Trable prcka Binka byly mým nejlepším kamarádem na videokazetě..pokaždé když jsem byla nemocná nebo se jenom nudila, rodiče vytáhli Binka a šups s ním do videa. A já se bavila a bála se, mnohokrát ve stejný moment. Teď, když jsem starší a podívám se na to s odstupem, tak vidím některé nedokonalosti, ale 5* nedává mé dospělé já, ale mé 6-ti leté. Tak mu to prosím odpusťte. ()

soukyd33

Co vám zaručeně půjde na nervy, je to mimino. Protože ho uvidíte ve všech scénách. Co vás ale zaručeně pobaví, je trio padouchů, kteří to s ním nebudou mít vůbec lehké. 👍😁 Film se skládá později s velmi vtipných scén, které trošku připomínají filmy Sám doma. 😁 Herci se zde opravdu vyblbli. 👍 Poznámka: Scéna se zapalovačem v parku, mě málem zabila. Nemohl jsem se nadechnout smíchy. 👍😂😂😂😂 Doporučuji. Hvězdiček 3 ()

Miany

Film, na který blahodárně vzpomínám hlavně v mém útlejším věku, mě bavil vždy, když jsem si ho znovu pustila! Nepopírám, že starší bavit nebude, ale ohodnotit film jen z pohledu dospělé osoby je pro mě do jisté míry sobecké.. Nedá se brát jinak než s určitým nadhledem, má v sobě něco, co člověka upoutá, ale asi to není ten typ filmu pro každého.. Námět se mi líbí, film působí lehkomyslně a v některých věcech nereálně a to k němu patří. Herecké výkony považuji za dobré, vždyť většina herců v něm je hvězdami dodnes. Proč to vysoké hodnocení? Protože si myslím, že film nepatří někam k těm odpadům dneška! ()

• Scéna, kdy tlustá žena upustí tašku s Binkem, byla ve filmu sestříhána tak, aby nebylo vidět, jak Bink praští hlavičkou o chodník. V traileru však záběr zůstal. (L_O_U_S)
  • Rozpočet filmu se přehoupl přes 50 milionů dolarů, což bylo v té době na snímek bez známých tváří neslýchané. (HellFire)