Držte se, protože uvidíte toto nesestříhané vydání Policajtů z Rena plné bezdůvodné nahoty a nesmyslného násilí. Uvádí šokující stopáž neukázanou v kinech, spolu s komentáři účinkujících, prodlouženými scénami a více, to je sexy, sotva zákonná zábava! Jestli milujete praštěné záběry, explodující velryby a zdivočelé policajty, zažijte tu pravou jízdu jako hvězdy z divoce populární Comedy Central series Reno! 911 v jejich velkém debutu na filmovém plátně! Když je miamský "skutečný" policejní sbor pod karanténou, stanou se policajti z Rena ve městě policejního srazu jedinou nadějí pro občany ze South Beach. Ale s přístupem k rychlým hlídkovým vozům dopravní policie, smrtícím střelným zbraním a nebezpečnému vrtulníku, Lt. Dangle a jeho bzučící posádka může právě zničit Miami dříve, než se to podaří kriminálním živlům. (oficiálny text distribútora)

Lateef

Reno to je banda looserů, proti kterým byli Kev a Perry z Klubu sráčů největší frajeři. Tihle tragédi zprasí, co se dá, Greenpeace by si s nimi určitě ruku nepodala a večery tráví ve stylu ´udělej si (se) sám´... Mnoho scén je nudných a trapných, ale jsou tu i okamžiky, které oceníte a upřímně se jim zasmějete. Potěšilo cameo Rocka, jinak ale na film zapomenete dřív, než dojedou závěrečné titulky. 30% 10 miliónů dolarů(rozpočet)/21,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově) ()

4daPeace

Verdikt: Myslite, ze Policejni akademie ve svych nejlepsich dilech nabidla ty nejvetsi policejni nuly a nic je nemuze prekonat? Tak se podivejte na Reno! Pokud mate radi styl humoru Sashi Barona Cohena (Ali G, Borat atd.) ci jste videli alespon jeden dil stejnojmeneho serialu (Reno 911!) a zamlouval se vam, budte si jisti, ze u tohoto filmu dostane vase branice poradne zabrat. Kazdopadne zde cekejte od uzivatelu rozporuplne hodnoceni v plne mozne skale. ()

Piggsy odpad!

Lidi, myslíte opravdu vážně, že si tento film zaslouží tak vysoké hodnocení? Nejste náhodou zhulení nebo nadrogovaní?? Fakt by mě zajímalo, jak asi vypadá člověk, který se u takové pičoviny náramně bavil.. Zároveň se od této chvíle definitivně přestávám řídit hodnocením na čsfd. Skvělé filmy, na kterých je vidět spousta práce (např. Dům tisíce mrtvol, 15 minut atd.) jsou tady podhodnocené. Trapné amatérské sračky tu mají přes 50%. Fakt nechápu.. A srovnávat to s Policejní akademií, tak to už je fakt moc! Vždyť i ty Kameňáky jsou podle tohodle úplná bomba! Zasmál jsem se akorát u scény s motorkou, ale pak už to šlo z kopce. Jedna scéna trapnější než druhá. Nemám nic proti komediím, srandu mám rád, ale u něčeho tak neskutečně debilního jsem se prostě neměl čemu smát.. A navíc už mám těch stupidních rádoby-vtipných amerických sraček dost! Prostě odpad.. ()

Malarkey

Že prej je tohle pocta seriálu, který má být úspěšný? Netvrdím, že tomu tak není, ale proč proboha má tahle debilita na IMDb tak vysoké hodnocení? Nechápu to. Tak velký rozdíl jsem mezi ČSFD a IMDb neviděl. V době psaní komentáře 6.0? Nestačím se divit a věřím, že ten kdo tento film neviděl bude po shlédnutí se mnou souhlasit. Policajti z Rena se snaží být vtipní až na půdu, ale sráží je bezmocná debilita, která poslední dobou kraluje americkými komediemi a dost důrazným způsobem si žádá o zrušení. I když jak to tak vypadá, americkému myšlení to bohatě stačí, mně teda ne. --- ó páni, měl jsem divnej sen. - ...Víš o tom, že řídíš? ()

stephano

jako to je humor, to sem fakt nezral. Tam je vtipů ze by se to neveslo do normlaniho filmu. Hlavne sou tak zamaskovaný, že když tam prakticky jakejkoliv človek rekne cokoliv tak je velka pravděpodobnost že jeden zazní.. Je to lepší než Borat, viz scéna na hotel z venku. To sou vážně hovada :-) nebo scéna kdy si The Rock hraje s granátem. " Ohh wou I just had i wierdest dream ever.... You know you're drivin...right ? " Nejvíc mi to připomínalo klub sráčů ale spis jen humorem, než dějem. ()

• Natáčení probíhalo v Miami a v Jižní Kalifornii. (Terva)
  • Cole S. McKay a Patrick J. Statham soutěžili o cenu Taurus za nejlepší požární kaskadérské kousky. (Terva)