Daphne Wilderová je matkou, jejíž láska nezná hranic. Vychovala tři fantastické dcery – nemotornou, roztomilou Milly, poklidnou psycholožku Maggie a sexy, neuctivou Mae – tak, aby z nich byly ženy, které touží mít každá matka. Jediný problém je… že ony toho mají plné zuby. (oficiálny text distribútora)

Spooner odpad!

Už dlouho jsem u "romantické komedie" takhle netrpěl a snad poprvé se mi stalo, že bych nějakou nedokoukal a to snesu opravdu hodně. Tady už se to ale po hodině příšerného ječení a skřehotání Diane Keaton nedalo vydržet. Co mě má sakra zaujmout na příběhu dívky, která spí zároveň se 2 chlapama, dělá ze sebe největší chudinku a ještě do toho ječí její totálně nesympatická matka, kterou bych nejraději umlátil lopatou? Co je na tom proboha romantického nebo vtipného? Nesympatické postavy, režie ani katastrofální scénář to bohužel nebudou. To je totiž hodně k pláči. Nebo prostě nejsem vhodný divák pro tuto, slušně řečeno, hodně nenáročnou podívanou pro....pro koho sakra? ()

Roman.Ticka

Tak tomuhle říkám správná komedie. Diane mě ani tady nezklamala, i když byla většinu filmu za strašidlo. Nebudu hodnotit její image ovlivněné jistě z části dlouholetým soužitím s Woodym...:-) Každopádně jsem se nasmála až k bolení břicha, jak příjemné. Nadržený pes Béla při sledování pornostránek a jeho reakce... Jeden z tisíců telefonních hovorů s krásnou Gilmourkou Lauren: "Cooper hárá." "Cooper je pes mami!" Dianin způsob nošení dortů ji pasoval na experta, naprosto bezchybné. Vůbec i s třemi dcerami Diane táhla spolehlivě celý děj sama. Její komentář na oslavu šedesátin jako cestě do propadliště dějin...:-) Její grimasy, zvlášť ty u debaty o orgasmech svých dcer, bez komentáře. Setkání s otcem Johnyho: "Daphne. Nemluvím." "Aha a umíte se podepsat?" Co dodat? Jejich gaučová scénka byla prostě boží... Nakonec i sháňka po vhodném partnerovi dceři Milly dopadla dobře, ještě že měla tak silný statický náboj. A co víc. Johny má rád i její matku. Jen nechápu jak tahle roztomilá lehoučká komedie mohla projít americkou puritánskou cenzurou. U nás v Česku It´s all right, supr!! ()

halogenka odpad!

Za tento film by měli někoho popravit. Tupé dialogy, strašné postavy, hysterický projev herců (už si skoro ani nepamatuju, jestli Diane Keaton někdy byla dobrá herečka), debilní a zbytečně komplikovaná zápletka. A závěrečná "romantická" scéna, v níž se začnou líbat důchodci na kurzu vaření, by se měla promítat pouze v blízkosti kýblu na zvracení. ()

MM_Ramone

Príšerná blbosť. Rovnako hlúpy film ako jeho slovenský distribučný názov. Slaboduchý scenár by som dokázal pri tak lacnom žánre ako je stredoprúdová americká romantická komédia ešte ako tak prekusnúť. Nad tým som sa nijak zvlášť nepozastavoval. Ale k diváckemu zúfalstvu ma doháňalo hlavne príšerné herectvo starej lasice Diane Kreatonovej. Nemohol som sa pozerať na to jej trapošenie. O moc lepšie na tom neboli ani ďaľšie preplatené hollywoodske fifleny, vrátane veľkej hviezdy seriálu "Gilmorove dievčatá" Lauren Graham. * ()

blackJag

Nevím jestli je to tím, že mi šedivá helma Diane Keatonové leze na nervy už několik let nebo jsem jen nebyl v shovívavé náladě, ale tento film je pro mne srancem, téměř v proporcionální míře odpadem. Blbě napsané, blbě zahrané, blbě zrežírované, blbě sestříhané. Lehmann musel být po mrtvici, aby takto zmrvil naprosté žánrové klišé, ve kterém postavy (vesměs velmi iritujícího charakteru) poskakují od rádoby vtipné romance k nevěrohodné dramatice jako postřelený prašivý králík. Navíc jsem se dočkal jedné zhmotněné noční můry - bába Keatonové v kalhotkách. 10% ()

• Jména dcer Maggie (Lauren Graham), Milly (Mandy Moore) a Mae (Piper Perabo) pochází z básně, která začíná rýmem: "Maggie and Milly and Molly and May went to the beach to play one day" (Maggie a Milly a Molly a May si jednoho dne šly hrát na pláž). (HappySmile)
  • Ve scéně na pohovce, kde se Daphne Wilder (Diane Keaton) a Joe (Stephen Collins) líbají, si Daphne rozváže suk na šále a políbí Joa. Když ale vstane z pohovky, suk na její šále je stále zavázaný. (ČSFD)