Barry (Seth Green), Ben (Josh Cooke), Jason (Todd Grinnell) a Bobby (Shane McRae) jsou přátelé již od dětství. Mají společné záliby, názory a považují se za krále New Yorku. Ostatně, kdo jiný může rozumět NY více než ten, kdo v něm žije celý život? Na „nerozbitné" přátelství čtyř kamarádů však čeká zkouška. A to v podobě apartmá, které Bobby nečekaně zdědí po své babičce... (Allien.9)

6thSun

Opravdu vtipný sitcom, u kterého hodně překvapuje nízké hodnocení na IMDb. Zdejší známka daleko víc odráží realitu, což je ještě překvapivější. 85% ()

Diego

Další z komedialních sitcomů roku 2006 a drží latku letošní nabité vlny seriálů. Příhody čtyř přátel, kteří spolu bydlí a často si lezou do zelí, nevyniká jen seth green, ostatní tři jsou nejen rovnocení partneři. ()

sskrblik

Four Kings je velmi zábavný sitcom, který si rozhodně zasloužil víc než jednu sérii! Nejlepší charakter má Barry a taky se mi líbí hereky ten vlasatej týpek Bobby. Škoda, že se ncěkteré seriály neuchytí, ale na druhou stranu to i chápu, když v USA vzniká tolik seriálů ročně. Nechybí tomu vtip, dobré hlášky a úroveň. Chci víc :-( ()

jonyyy

Není to špatné, klasický sitcom těžící z úspěchů známějších kolegů na podobné téma. Ale určitě se člověk dobře pobaví a je škoda. že je tak neznámý a řekl bych i dost podhodnocený (imdb). 71% ()

• Seriál byl předčasně ukončen, a to ještě před dotočením první série. (Allien.9)