Popoluška 3: Stratená v čase

• Česko Popelka 3: Ztracena v čase (viac)

Animované pokračování o Popelce z dílny Walta Disneyho je exklusivně, časově omezeno, na DVD. Tentokrát Popelčin klidný život nabourá zlá macecha, která ukradne Dobré víle kouzelnou hůlku a s její pomocí se chce vrátit v čase, aby zabránila Popelce v jejím štěstí… Vydejte se společně s popelkou za dobrodružstvím napříč časem a pomozte ji vyhrát nad zlou macechou, aby se mohla vrátit ke svému princi a nic už neohrozilo jejich lásku a štěstí. (oficiálny text distribútora)

blondboss

Pokračovanie Disneyho klasiky už po tretíkrát. Ani som netušil, že sa o Popoluške dá natočiť toľko dielov. Je trošku na škodu, že tento snímok úplne ignoruje dvojku (ktorá sama o sebe bola v podstate zbytočná), ale na druhej strane prináša celkom zaujímavú dejovú linku s časovou šmyčkou, takže tvorcovia sa trošku pohrali s alternatívnym dejom v prípade tohto klasického príbehu. Každopádne je to len také varenie z vody vhodné na jednu projekciu s deťmi. 55 % ()

Lilith03

Popelku mám velmi ráda a i tohle pokračování nebylo na škodu, ale velmi mě mrzí, že tenhle příběh nebere v potaz druhý díl. Jak jsem již psala v recenzi dvojky, Anastasie mi byla vždy sympatická a jsem moc ráda, že z ní udělalo pozitivní postavu a i zde tomu tak zůstalo... Ale sakra, ta už si má dávno žít s pekařem a vychovávat děti, né strašit ve třetím díle a být zamilovaná do prince. A také mi vadí jak mění některé barvy, přesněji řečeno oblečení myší a druhé sestry popelky, moc lidí si toho nevšimne, ale puntičkář jako já si prostě všimne změny zelené na žlutou a opačně. Hvězdičkové hodnocení nechávám vysoké proto, že film byl kvalitní, hezky animovaný i nadabovaný a bavil mě. Jsem ráda i za to, že je zde konečně vidět naplno láska Popelky a prince a že princ tu dostal konečně prostor. To jsem vyčítala předtím a o to více mě těší, že se to zde vylepšilo. Jen ten úhyb od dvojky je vážně škoda. Jinak trošku mi nedá spát to, že se na konci nevrátili zase zpátky časem a to, že při návratu do minulosti tam nebyla macecha a sestry 2x, to také moc nevychytali. ()

lucika999

Trápna odnož klasickej prvej Popolušky. Prvá časť bola dobrá, druhá bola o čosi horšia, no ešte sa dala pozrieť a tretiu som ani nedopozerala do konca. V polovici, čo v polovici... po prvých desiatich minútach, sa mi začalo zívať a mala som chuť to vypnúť. Vlastne, tak som aj urobila. Je to o ničom. Ale ak chcete rýchlo uspať deti, nech sa páči, pri tomto ihneď zaspia. Od nudy, samozrejme... Disney chcel vyťažiť z populárnej Popolušky viac, ale, bohužiaľ, nepodarilo sa. Možno nabudúce... ()

Terzeus

Popoluška 3 pracuje pomocou príbehu o vrátení v čase s faktorom osudovosti a čuduj sa svete jej to ide aj bez klišé. To je len o dôvod viac, prečo sa do nej oplatí investovať. Je lepšia ako dvojka a predovšetkým je ucelenejšia a zmysluplnejšia. Sadne skrátka každému a zopár technických nedokonalostí nič nemení na tom, že film pobaví nielen deti, ale aj celú rodinu. Blu-Ray vydanie vám navyše pridá aj krásny obraz a skvelý český dabing. Pokiaľ nestačí len film, na disku čaká aj zopár bonusov. Pre dospelého diváka za 75%, pre deti aj 90%. ()

otík

Animačně stejná Popelka jako ta první z roku 1950. I proto je to moc hezká pohádka. Příběhově se vracíme na začátek, protože zlá macecha pomocí kouzelné hůlky vrátí děj zpět až po zkoušku ztraceného střevíčku a očaruje prince, který si tak vůbec nepamatuje, že kdy potkal Popelku. Ale láska a dobro jsou mocné čarodějky, takže vše jistě dopadne jak má. Co tu chybí jsou kouzelné písničky, na druhou stranu to moc na škodu není a malé děti to dokáže zaujmout. Pár podařených vtípků tam také je, takže celkově naprostá spokojenost. ()